2017 Saç ve Makyaj Trendleri

2017 Saç ve Makyaj Trendle
16 Haziran 2017 tarihinde eklendi

2017 Saç ve Makyaj Trendleri

2017 yılının gelişi ile birlikte saçtan makyaja birçok konuda yeni trenlerde kapımızı çaldı. İşte bunlardan en çok beğenilenlerini derlediğimiz bu yazımız ile sizlerde bu yıl ki trendleri yakından takip edebileceksiniz.

Koyu Dudaklar Yine Ön Planda

Geçen yılda sevilerek kullanılan dudaklarda koyu renk rujlar bu yıl yine en sevilen makyaj trendlerinden başlıcası ancak bir farkla. Bu yıl makyajsız yüze uygulanan koyu renk rujlar sayesinde tüm dikkatleri dudaklarınıza çekeceksiniz. Cildinizin doğal görünmesini sağlayacak bir kapatıcı ile var olan kızarıklıklarınızı veya lekelerinizi kapattıktan sonra gözlerinize uygulayacağınız hafif maskarayı tamamlayacağınız koyu renk ruj doğal güzelliğinizde dikkatleri dudaklarınızda toplayacaktır. Günlük makyajınızda, iş makyajınızda ya da gece makyajınızda rahatlıkla severek kullanacağınız bu makyaj trendi sayesinde dikkatler yine üzerinizde olacak.

Saçlarda Örgü Modası

İster günlük saçınızda isterseniz özel günlerinizde kullanabileceğiniz örgü varyasyonları kurtarıcınız olacak. Romantik olduğu kadar çekici de görünen örgü saç modelleri yaşınıza, kıyafetinize, saç renginize ve makyajınıza göre birçok çeşitli şekilde uygulanabilir. Sizlerde çeşit çeşit olan bu örgü modellerinden kullanmaya başlayarak 2017 trendlerinin yakın takipçisi olduğunuzu gösterin.

Gözlerde Kızıl ve Kiremit Renkleri Hakim

Kahverengi gözlerinize derinlik kazandırmak isterseniz kızıl ve kiremit rengi farlar ile yapacağınız dumanlı göz makyajı yeterli olacaktır. 1960 yılların vazgeçilmezi olan bu tonlar 2017’ de tekrar trend olmayı başardı. Göz pınarlarınıza süreceğiniz aydınlatıcı ile daha da ön plana çıkacak olan göz makyajınızı, koyu kırmızı tonları ya da doğal dudak renginize yakın tonlardaki rujlarla tamamlayabilirsiniz.Islak Saç Görüntüsü

Son yıllarda defilelerde sıkça karşımıza çıkan ıslak saç görünümü 2017’ de günlük hayatımızın bir parçası oluyor. Sudan henüz çıkmış havası verilen saçlar tüm ıslak görünümü ile trend haline geldi. Fazlaca kullanacağınız jöle ile bu görünümü sizce kolayca yakalayıp, bu modaya ayak uydurabilirsiniz.

Göz Makyajında Yıldızlar

Yaz aylarında fazlaca karşımıza çıkacak olan bu trend ilk olarak yine defilelerde karşımıza çıkmıştı. Makyajsız tende göz etrafına uygulanan minik, parlak yıldızlar sayesinde sizde tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. İster gece makyajında kullanın isterseniz sahile giderken. 2017 yazında yıldızlarınız parladıkça gözler üzerinizde olacak.

Saç Aksesuarları

Bu yıl saçlarınızda kullanacağınız abartılı aksesuarlar ile dikkatleri toplamayı başaracaksınız. Hem yaz sıcağında saçlarınızın önünüze gelmesini engelleyecek hem de modayı yakından takip ettiğinizin bir simgesi olacak bu aksesuarlar bantlardan kasklara kadar çeşitlilik gösteriyor. Alışılmışın dışında tasarımlarla karşılaşacağımız 2017 yazında sizlerde birbirinden farklı ve orijinal aksesuarları kullanmalısınız.

Kalemle Çizilmiş Gibi Net Değil Dağınık Kaşlar

Geçtiğimiz birkaç yıldır moda olan kalın ama net kaşlar 2017’ de yerini dağınık kaşlara bırakıyor. Yüzlere doğallık katacak bu trendi sizde uygulamak isterseniz kaş farı ya da kaş kalemlerinizi çöpe atıp, kaş maskaralarına geçiş yapın. Kaş maskarası sayesinde kaşlarınızı tarayıp doğal hacmi ile sabitlemiş olacaksınız. Böylece doğal güzelliği yakalayacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git