5 Günde Kilo Verin

5 Günde Kilo Verin
7 Haziran 2016 tarihinde eklendi

5 Günde Kilo Verin

Formda bir vücuda sahip olmak hem sağlık hem de güzellik açısından oldukça önemli. Yaz yaklaştıkça daha büyük bir isteğe dönüşen forma girme isteği, internette en çok aranan sorunun “Nasıl hızlı kilo verilir?” olmasına neden oluyor. Biz de bu yazımızda sizlere en kısa sürede en fazla kiloyu nasıl vereceğinizi anlatmaya çalışacağız. Ve kısa süre derken çok kısa bir süreden bahsediyoruz, yalnızca 5 günde forma girmek istemez misiniz? Siz de aşağıdaki püf noktalarını hayatınıza kazandırıp devamlı hale getirerek ve paylaştığımız diyetleri uygulayarak 5 günde kilo verin!

Uygulaması Kolay, Sonuçları Vazgeçilmez!

Herkesin zayıflamak için yapılması gerektiğini bildiği ama uygulamayı zor bulduğu belli başlı kurallar vardır. Örneğin üç beyazdan uzak durmak, bol su içmek, bol bol spor yapmak… Bunlar dile kolay olduğu kadar gündelik hayata uygulanması da bir o kadar zor olan kurallar. Biz sizlere bahsettiğimiz klişe kurallara uymadan kilo verdirebileceğimizi söyleyemeyiz ancak aşağıda bahsedeceğimiz küçük değişiklikleri hayatınıza uygulayarak çok daha hızlı kilo verebilirsiniz.  • Asansörler ve arabalar sizin düşmanınız! Hep derler, eskiler daha sağlıklıdır diye. Sebebi oldukça açık: Bol hareket etmek! Formda olmak aynı zamanda sağlıklı olmak demektir ve birinci kuralı her ne kadar çoğu kişinin hoşuna gitmese de hareket etmek. Her sabah beşte kalkıp iki saatlik bir spordan sonra işe gitmek belki sizin için imkânsız ancak işe giderken otobüsten bir durak önce inmek, asansör yerine merdivenleri tercih etmek yapabileceğiniz ufak ama etkili değişikliklerden.
  • Limonlu su limonsuz sudan iyidir! Bol su içmek de formda olmak için her zaman ilk sıralarda sayılabilecek kurallardan. Bizim tavsiyemizse içerisine birkaç damla limon damlatarak suyunuzu içmeniz. Nane yaprakları da ekleyerek hazırlayabileceğiniz suyun içimi de daha kolay olacaktır.
  • Yeşil çay spor sonrası vazgeçilmez… Spor yapacak kadar motivasyon ve zamana sahipseniz öncelikle sizi tebrik ediyor sonra da şu tavsiyede bulunuyoruz: Sporun hemen ardından kendinize bir bardak yeşil çay hazırlayın ve içerisine birkaç damla süt damlatarak için. Yağ yakmanıza yardımcı olacak olan bu yöntem daha hızlı kilo vermenize ortam hazırlayacak.

5 Günde Kilo Verdiren Diyet

Uygulaması belki zor ama sonucu vazgeçilmez bir diyetten bahsedeceğiz şimdi sizlere. İşte Beş günde beş kilo vermek için uygulayabileceğiniz diyetin tarifi:

  • İlk gün yalnızca patates tüketilir. Tahmin edileceği üzere yalnızca haşlanmış patates! Sabah, öğle, akşam yemeğinde istediğiniz kadar yiyebilirsiniz.
  • İkinci gün yalnızca sebze tüketilir. İster pişirerek ister çiğ olarak tüketebilirsiniz. Tabi ki kızartmadan uzak durmak yine öncelikli şart.
  • Üçüncü gün istediğiniz kadar ancak yine kızartmadan uzak durarak et tüketebilirsiniz. Kural yine aynı, yalnızca et!
  • Dördüncü gün muz dışındaki her türlü meyveyi sınırsız olarak tüketebileceğiniz gün.
  • Beşinci gün… Diyetin sonuncu günündeyse sınırsız tüketebileceğiniz besin yumurta! Baharatlandırarak tüketebilirsiniz. Kolay gelsin!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git