Adaçayının Saça Faydaları

april-sleep-on-wet-hair-hero-700x400-1-700x400
27 Haziran 2015 tarihinde eklendi

Adaçayının Saça Faydaları

Adaçayı, sakinleşme unsuru içerisinde en önemli bitkisel ürünlerden bir tanesidir. Günümüzde de son 10 senedir hanımlar tarafından sıkça tercih edilir. Genel olarak hanımların adaçayı tercih etmesinde ki sebep “regl ağrılarını” hafifletmek ve var olan bu ağrıları tamamen yok etmek üzerinedir. Şimdi siz değerli okuyucularımıza tanıtacağımız yazı ile beraber artık regl ağrılarını tamamen dindirme ve yok etmenin yanı sıra, saça olan faydalarını da detaylı bir şekilde inceleme fırsatı bulacaksınız.

  • Saçları derinlemesine temizleme görevini üstlenir.
  • Saç derisine nefes aldırır, rahatlamasına öncülük eder.
  • Saç tellerinin daha sağlıklı olması konusunda yardımcıdır.
  • Saç dökülmelerinin önüne geçer, kırık ve kopma sorunlarını en aza indirir.
  • Saça canlılık kazandırır ve renk verir.

Adaçayının bu tarz faydalarını bilen pek çok kişi de, gündelik yaşantısında en az 1 bardak adaçayı içmeye özen gösteriyorlar. Nitekim oldukça faydalı olan bu ürün türü, her daim siz değerli kullanıcıların dilediği gibi adaçayını tüketmesine ve mutlaka evinde bulundurmasına yardımcı olan bir faktördür. Peki, adaçayının tadını sevmeyenler ne olacak? İşte tam da bu durumda siz değerli kullanıcılar için adaçayı ile hazırlanmış maskeyi tanıtıyoruz!Adaçayı maskesi nasıl yapılır?

  • 4-5 damla kadar adaçayı yağı
  • 1 adet yumurta sarısı
  • 1 yemek kaşığı rom

Tüm malzemeleri tek bir kap içerisinde toplayın. Duş esnasında saçınızı bir kez yıkadıktan ve temizledikten sonra karışımı saçınıza sürün. Bu karışımın saçta 10 dakika kadar beklemesi ve dinlenmesi oldukça önemlidir. Dinlendirdikten sonra da tekrar yıkayın ve bu karışımı her 3 günde bir mutlak suretle uygulayın.

Bir süreç sonra inanılmaz faydalarını görecek, ürünün müptelası olacaksınız. Yukarıda saydığımız malzemeleri aktardan kolaylıkla temin edebilir ve bu işleyişe göre de faydalarını görebilirsiniz. Günümüzde adaçayı tercih eden pek çok birey, adaçayının saça faydalarını görüyor ve kullanma konusunda artık daha titiz davranıyorlar. Bizler de, siz değerli okuyucularımızı bilgilendirmek ve farklı kürler ile saç bakımlarınızı yapabilmeniz hususunda araştırmalarımızı sıkılaştırıyoruz. Sitemizin diğer konularını da inceleyebilir, saç bakımı ile alakalı tüm bilgileri kısa sürede edinebilirsiniz. Maskeyi hazırlarken bekleme sürecini çok iyi ayarlamalısınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git