Adriana Lima Göz Makyajı

Adriana Lima Göz Makyajı

Tartışmasız Dünya’nın en güzel kadını olan Adriana Lima, her alan da bayanlara idol olma yolunda adımlar atıyor. Bugünlerde pek çok kişi Adriana Lima göz makyajı yapabilme açısından interneti araştırıyor ve bu konu ile ilgili bilgi almaya çalışıyorlar. Şimdi sizlere önereceğimiz yöntemle beraber artık Adriana Lima göz makyajı yapmak oldukça kolay olacak. Püf noktalarını sizlerle paylaşacağımız gibi, bu işlemin var oldukça kolay olması açısından da katkıları sunacağız.

Adriana Lima’nın yaptığı bir röportajda sorulan “göz makyajınızı nasıl yapıyor ve kendinizi seksi hissediyorsunuz?” sorusuna, “tabii ki dumanlı gözler!” açıklamasını yapmıştır. Peki, dumanlı göz makyajı nasıl yapılmakta?

Dumanlı Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

  • Göz kapaklarına mutlaka primer sürün ve makyaja hazır olur.
  • Nötr renkli farları göz kapağının tamamına sürmelisiniz.
  • Üst kirpik diplerine göz kalemi çekebilirsiniz. Orta kısmını kalın tutmakta fayda var.
  • Alt kirpik diplerine de kalem çekin ve altına da koyu renkli bir far uygulayın. Yassı ve orta boy bir fırça bunun için işinizi görecektir.
  • Göz farını temiz bir fırça ile dağıtın.
  • İki kat maskara sürüp, makyajı tamamlayın.


Bu yöntemle beraber kolaylıkla dumanlı göz makyajı yapılabilmektedir. Zira Adriana Lima makyajı arayanlar da, birkaç resmine baktıktan sonra kolaylıkla dumanlı göz makyajı yaptığını görebilir! Bu konu ile alakalı daha ayrıntılı bilgi almak ve ne tür makyaj malzemeleri kullanmanız gerektiğini de kendiniz belirleyin. Zira yüz yapısı, göz rengi ve göz yapısına göre bu durum değişkenlik göstermekle birlikte, en doğru makyaj aşamasına ulaşmanız hususunda yardımcı olunacaktır.

Adriana Lima’nın her alanda pek çok kişi için önemli bir yerde bulunması, kendine iyi bakıp bu hususta da Türkiye’de büyük bir hayran kitlesi edinmesi durumu, artık arama motorları üzerinden Adriana Lima makyajları ile alakalı bilgiler alınıyor. Bu hususta sizleri bilgilendirmek ve okuyucularımıza Adriana Lima göz makyajı tanıtımını yapıyoruz. Hemen sitemiz üzerinden daha ayrıntılı bilgiler alın ve diğer makyaj çeşitleri ile alakalı da araştırmaları sürdürün. Sizlere bu konuda en iyi ve en detaylı bilgileri sunmaktayız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git