Badem Göz Makyajı

kedi-goz-makyaji
1 Eylül 2015 tarihinde eklendi

Badem Göz Makyajı

Badem göz, yani iri gözlü kadınlar günümüzde çok az sıklığı bulunan göz yapısına sahiptir. Çünkü bu tip göz yapıları olabildiğince az rastladığımız bir göz yapısını barındırır. Peki, doğru bir makyaj tekniği nasıl ortaya çıkar. Pek çok kişi bizlerden badem göz makyajı teknikleri ile alakalı bilgiler almak istediğinden dolayı onlara tam anlamıyla bu makyaj kürünün uygulamasını yapabilecekleri yanıtlar veriyor ve fırsatlar ile beraber de doğru makyajlara ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

Badem Göz Makyajı Nasıl Uygulanır?

  1. Far sürerek önce göz altı ve göz üst kapaklarınıza uygulamalar yapmalısınız.
  2. Göz kalem uygulamasını es geçmemeli ve alt ve üst kirpik diplerine mutlaka yedirmelisiniz.
  3. Gözlerinize maskara uygulaması yapmayı ihmal etmeyin! Maskara, sizlerin göz yapısını tam anlamıyla süslemeye yarayacak bir ürün tipidir.
  4. Eyeliner son dokunuş olarak bilinir. Bu yüzden doğru bir eyeliner çekmeye özen gösterin. Eyeliner kullanamıyorsanız bunun yerine göz kalemini ince bir şekilde şerit halinde çekmekte sizlere aynı etkiyi göstereceğinden dolayı tercih edilebilir.
  5. Elmacık kemiklerine doğru farı uzatmayı ve mutlaka şakaklara da uygulamalar yapmaya dikkat edin. Bu durum sizlerin doğru ve olumlu sonuçlar almanızı sağlar.


Böyle bir teknik uygulandığı zaman tam anlamıyla badem göz makyajı sonuçlanabilir. Günümüzde birçok kadın badem göz makyajı uygulamasıyla beraber istenilen sonuçları alabiliyorlar. Bu nedenden dolayı da çok sevilen ve bir bakıma sıkça tercih edilen bu uygulama tipi ile beraber doğru ve sorunsuz bir makyaj kürü ortaya çıkacaktır! Denemekte ve uygulamakta fayda var.

Günümüz teknolojisi artık sizlere videolar, yeni malzemeler ve uygulama teknikleri ile beraber olumlu sonuçlar elde etmenize yardımcı olan bir durumdur. Bu sebepten dolayı da siz değerli kullanıcıların daima doğru sonuçlar alabilmesi açısından iyi bir uygulama durumu şart olarak görülmektedir.

Badem Göz Makyajı Diğer Makyajlara Göre Neden Daha Zordur?

Bunun en önemli sebeplerinden bir tanesi göz yapısının büyüklüğüdür. Göz olarak daha büyük bir yapıya sahip olduğunuzdan dolayı, ürün kullanımı ve doğru bir şekilde uygulanması da sizlere kısmen zorluklar yaşatabiliyor. Bu evrede de doğru ürün teknikleri kullanılarak kesin ve doğru sonuçlar elde etmek mümkündür.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git