Bal Rengi Göz Makyajı

ela-goz-makyaji
17 Ağustos 2015 tarihinde eklendi

Bal Rengi Göz Makyajı

Kadınlar için en zor bulunan göz renklerinden bir tanesi de bal rengidir. Bal rengi, ela ve yeşil arasında kalmış olan açık sarı tonlarını ifade etmektedir. Muhteşem ve keskin bir göz yapısı olmasının yanı sıra pek çok kişi tarafından ilgi gören ve sevilen bir göz rengidir. Şimdi sizlere Bal rengi göz makyajının nasıl yapıldığıyla alakalı ayrıntılı bilgiler sunacağız. Bu yazımızla beraber hangi malzemeleri kullanarak, hangi tonlar ile makyaj yapmanız gerektiğine dair pek çok ayrıntı hakkında da fikir edinmenize yardımlar sağlayacağız.

Bal Rengi Gözler İçin Uygun Adım Makyaj Teknikleri

Altın rengi veya metalik tonlarda farlar kullanarak gözlerinizi daha belirgin hale dönüştürün. Bu tonlar, bal rengi gözler ile muhteşem bir uyum sağlamaktadır. Bunun yanı sıra eflatun tonları, yeşil, haki ve gri gibi tonlar da ela – bal rengi gözlere birebir uyum sağladığından dolayı iyi bir katkı sunar. Lacivert ve bakır tonlarında ki göz kalemlerini tercih ederek ela gözlerinizi daha keskin bir hale dönüştürebilirsiniz. Bu renk gözlere kesinlikle kullanmamanız gereken far türü ise açık kahve tonlarıdır.Eyeliner yapmayı düşünüyorsanız tercihinizi koyu kahve veya siyah renklerinden yana yapabilirsiniz. Maskara ve rimel kullanarak kirpiklerinizi istenen kıvama ulaştırdıktan sonra makyaj sizler için hazır bir hale dönüşecektir!

Hangi Makyaj Ürünlerini Kullanmalıyım?

Genel olarak bir makyajın kalıcılığını korumak açısından her daim doğru ürünleri tercih etmek faydalıdır. Bu yüzden de tabii ki bilinen markalardan yana tercih yapmanızı öneriyoruz. Eğer bilinen markalar ile tercih yapmazsanız, istenen sonuçları alamayacağınız gibi sizler için işler bir hayli zora girebilir. Kalıcılığını korumanın ilk formülü tabii ki istenen ürünleri tercih etmek ve bu ürünler arasından da tercihlerinizi tamamlamaktır. Böylelikle ileriye yönelik adımlar atmak söz konusu olacağı gibi, sizler açısından da makyaj ürünlerini kolaylıkla sağlama durumu günümüze yansıtılacaktır.

Bu evrede bal rengi göz makyajı yapmak isteyenlerin yukarıda saydığımız tonlara göre makyaj ürünleri almalarını önermekteyiz. Eğer istenen sonuçlara ulaşabilirseniz artık sizler için makyaj yapmak oldukça kolay olacaktır! Özellikle makyajın en vurucu noktası olarak kabul edilmiş olan göz makyajlarını yapmamayı da ihmal etmeyin!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git