Basen Eritmek İçin Öneriler

basen-eritmek-icin-oneriler
23 Kasım 2016 tarihinde eklendi

Basen Eritmek İçin Öneriler

Kadınların büyük sorunlarından biri olan basen sorununa çözüm olabilmek için, Basen eritmek için öneriler sunacağız. Özellikle kalça ve basen bölgesi, kadınların kalıcı yağları depoladığı ve en zor şekilde kilo verdiği kısımlar olmaktadır. Basenleri inceltmek ve kalçaları eritmek için diyetlerin yeterli olmadığını söyleyebiliriz. Bilindiği gibi hızlı kilo verdiren diyetler dikkat edilmediği sürece hızlı bir şekilde kilo alımına sebep olmaktadır. Basenlerinizi kalıcı ve en doğal yöntemlerle eritebilmek için sizler için yaptığımız araştırmaları dikkate almalısınız. Basenlerinizi eritmek istiyorsanız öncelikle hızlı diyetleri denememelisiniz. Kilo alımlarınız sonrası güveninizi yitirebilir ve basen eritme çabalarınız sonuçsuz kalabilir.

Basen Eritmek İçin Ne Yapmalı?

Kilo ve diyet uygulamanızdaki hız konusunda gerçekçi adımlar atmalısınız. Olması gerekenden fazlasını beklemeniz, sizler için başarısızlıkla sonuçlanacaktır. Yaşam tarzınız ve beslenme alışkanlıklarınıza dikkat etmeli ve olumlu yönde değiştirmelisiniz. Zihniniz ve vücudunuzu aktif ve sağlıklı tutmanız için, faydalı gıdalarla beslenmeniz gerekmektedir. Sağlıklı beslenmenin sizlere katacağı diğer artılar ise, kanser, katarakt, şeker hastalığı ve akciğer bozukluklarının önüne geçmenizi sağlayacaktır.

Günde En Az 500 KaloriGün içerisinde en az 500 kalori almanız gerekmektedir. Haftada en az 1 kilo verebilmek için kesinlikle 500 kalori gerekmektedir. Kalori almak için öncelikle kilo vermeniz ve bunu en sağlıklı şekillerde yakabilmeniz gerekiyor. Sağlıklı ve gerçekçi adımlar atarak basen ve kalçalarınızı eritmeniz mümkündür. Sağlıklı beslenme ve spor hareketleri bu noktada oldukça önem taşımaktadır. Alacağınız sağlıklı gıdalar, vücudunuzun direncini artıracak ve kas dokularının gelişimi doğrultusunda incelmeler sağlayacaktır. Basen eritmek için öneriler konusunda en önemli noktada olan spor ve egzersiz hareketleridir. Bu noktada nasıl ve ne şekilde hareketler yapacağınız ve zaman sürecini düzenli bir takvim oluşturarak kontrol altına alabilirsiniz. Basenlerinizi eritmek için sadece spor yapmanın yeterli olmayacağını bilmeli ve sağlıklı besinlerle vücudunuzun direncini artırmalısınız. Böylelikle alacağını olumlu sonuçlarla birlikte basen ve kaçlarınızı eritebilir, fit bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Basen Eritme Diyeti

Basen eritmenize yardımcı olacak bu diyet, doğal besin zenginliği ve enerjik içeriğiyle sizlere oldukça faydalı olacaktır.

Malzemeler;

  • 2 Fincan kadar kırılmış fındık
  • 1 Fincan buğday
  • 2 Fincan kadar yulaf tanesi
  • 1 Fincan ayçiçeği tohumu
  • 1 Fincan kadar çekirdeksiz kuru üzüm
  • 1 fincan kadar ince kıyılmış kuru kayısı
  • 1 fincan badem

Hazırlanışı;

Tüm malzemenizi iyice karıştırdıktan sonra, blendırden geçirmelisiniz. Hazırladığınız bu karışımı, bir bardak kadar soğuk süt ekleyerek tüketmelisiniz.

Basen eritebilmek için özellikle sabahları, ılık suyun içerisine bir miktar limon ve bal katın ve bu karışımı düzenli olarak için. Gerekli egzersiz hareketleri, sağlıklı beslenme ve bu diyetle birlikte basenlerinizi rahatlıkla eriteceğinizi emin olabilir, bizlere güvenebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git