Bronzlaşmak İçin Altın Öneriler

Bronzlaşmak İçin Altın Öneriler
18 Temmuz 2017 tarihinde eklendi

Bronz bir ten kusursuza yakın durduğundan pek çok kişinin idealidir. Mükemmele bronzlaşmak için ise güneşin altında uzun saatler geçirmeniz gerekir. Bu saatler için ayıracak vaktiniz olmayabilir. Günlük yaşamın telaşı içinde özellikle deniz kenarında yaşamayan kişiler için bronzlaşmak zaman alan ve zahmetli bir iş haline gelebilir. Ayrıca güneşin altında uzun süre yatmak sizi bunaltıyor da olabilir. Böyle bir durumda kolayca mükemmel şekilde bronzlaşmak için birkaç ufak püf noktası işinize yarayabilir. İstediğiniz zaman istediğiniz şekilde bronzlaşmak için piyasada mevcut olan bronzlaştırıcı kremlerden yararlanabilirsiniz. Doğru uygulandığında mükemmel bronz görünüm kazandıran bu losyonlar ile güneşin altında uzun saatler geçirmeden esmer ve güzel bir tene kavuşun.

Peeling İle Vücudunuzu Hazırlayın

Bronzlaştırıcı kremlerin güzel durması için kusurları giderilmiş bir cilde uygulanması gerekir. Bu kusursuzluğu yakalamak için peelinglerden yararlanabilirsiniz. Kozmetik mağazalarda yer alan onlarca peeling içinden size en uygununu seçmek için kısa sürede etki edenlerden seçebilirsiniz. Peelinge ek olarak kese yardımıyla da vücudunuzun ölü derilerden arınmasını ve pürüzsüz görüntüye kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Banyoda kendinizin uygulayabileceği keseleme yöntemi ile vücudunuzdaki gözenekler açılır ve teniniz hazırlanmış olur. Böylece uygulayacağınız bronzlaştırıcı krem çizgi çizgi durmamış olur.

Bronzlaştırıcı Kremi Vücudunuza Adım Adım UygulayınBronzlaştırıcı kremler vücuda muhakkak eşit şekilde uygulanmalıdır. Bu kremleri sürdükten sonra bedeniniz gün ışığına maruz kalacağından eşit uygulanmamış losyonlar dalgalı bronzluk oluşturabilir. Bu da elbette kimsenin istemeyeceği, hoş olmayan bir görüntü yaratır. Losyonu uygularken aşağıdan yukarıya doğru uygulamaya dikkat edin. Bunun için kremi önce bacaklarınıza sürmelisiniz. Ön bacaklarınızdan sonra arka bacaklarınıza da aynı miktarda kullanmaya dikkat edin. Bacaklardan sonra vücudun üst kısmına gelindiğinde önce bedeninizin ön tarafına sonra da arka tarafına krem sürün. Arka tarafa geldiğinizde bel bölgenizden sırt bölgenize doğru ilerlemeye dikkat edin. Bu aşamada yakınlarınızdaki birinden yardım alabilirsiniz çünkü vücudunuzun arkasında istediğiniz eşit dağılımı tek başınıza sağlamanız zor olabilir. Vücudunuzdan sonra kremi yüz ve boyun çevrenize de uygulamanız gerekir. Ancak vücudunuza sürdüğünüz kremler yüz çevreniz için uygun değilse yüz için kesinlikle ayrı bir krem almanız gerekir. Yüzümüzdeki cilt oldukça ince ve hassas bir yapıya sahiptir. Bu bölgeye uygun olmayan kremler kızarıklık, tahriş ya da güneş lekesi gibi sorunlar yaratabilir. Yüz bölgesine uyguladığınız kremi bir miktar diğer bölgeye uyguladığınız krem ile birleştirip boyun çevrenizde kullanabilirsiniz. Böylece yüzünüz ile vücudunuz arasında oluşacak keskin bir renk değişiminin önüne geçmiş olursunuz. Koyuluk ve açıklık farkı olmadan her bölgenizde eşit bir bronzluğu bu şekilde sağlayabilirsiniz. Birkaç gün boyunca bronzlaştırıcı kreminizi sürüp gün ışığına çıktıktan sonra istediğiniz tüm etek, elbise ve şortlarınızı gönül rahatlığıyla giymeye, bronz teninizle ışıl ışıl parlamaya hazır olacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git