Çağla Şikel Güzellik Sırları

Çağla-şikel-güzellik-sırları
24 Nisan 2015 tarihinde eklendi

Çağla Şikel Güzellik Sırları

Güzellik herkese göre değişen bir kavram. Bize güzel gelen başkasına gelmeyebilir. Ancak bazı güzellerimiz var ki, güzelliği herkes tarafından kabul görmüş ve tescillenmiş. İşte bunlardan biri Çağla Şikel

Gerek saçlarıyla, gerekse fiziğiyle ve güzel cildiyle herkesin merak ettiği güzellik sırlarını sizin için araştırdık. İşte Çağla Şikel güzellik sırları

Saçlarına sık sık tatlı badem yağıyla bakım yapıyor. Kuruduğunda ya da mat bir görünüm aldığında dipten uca badem yağı sürüp en az 1-2 saat bekletiyor. Ardından iyice duruluyor. Düzenli yaptığı için işe yaradığını söylüyor. İşte saç bakımını merak edenler için birkaç ipucu.  Sanırım denemeye değer…

Gelelim formunu nasıl koruduğuna. Doğum sonrası eski formuna kısa sürede kavuştu. Peki, ama nasıl? Güzellik sırları nedir? İşte sizin için küçük sırlar.

Çağla Şikel Güzellik Sırları;

1) Çok yemek yiyip kilo almaması. Aslında birçok şey yazılıp çizildi bu konuyla ilgili. Sanırım en çok dikkat çekeni çok yemek yiyip kilo almaması. İştahı oldukça kabarık olmasına rağmen kilo almıyor. Tabi ki sağlıklı beslenmeyi elden bırakmıyor. Kalorisi az olan şeyler tercih ediyor. Öğün atlamamaya özen gösteriyor. Sabah kahvaltısını atlamıyor. Akdeniz mutfağından vazgeçemiyor. Güzellik sırları içerisinde beslenme en üst sırada yer alıyor Çağla Şikel’in.

2) Düzenli spor yapması. Çağla Şikel güzellik sırları arasında düzenli spor yapması geliyor. Metabolizmasının hızlı çalışmasının avantajını kullanıp spor yapmayı elden bırakmıyor. Koşu ve yürüyüş yaparak sporun güzellik için önemli olduğunu söylüyor Çağla Şikel.3) Selülit oluşmaması için özel karışım. Güzel yıldız Çağla Şikel’in güzellik sırları hakkında merak edilen başka bir sırda pürüzsüz bacakları. Selülit problemi yaşamadığını biliyoruz. Bunu uyguladığı tamamen doğal olan bir karışıma bağlıyor Çağla Şikel. İşte Çağla Şikel’in güzellik sırları arasında bahsedilen bakım formülü ve uygulanışı;

Gerekli Malzemeler;

  • Biberiye yağı (10 damla)
  • Kekik yağı (5 damla)
  • Potakal Yağı (5 damla)

Hazırlanışı ve Uygulanışı: 10 damla biberiye yağı, 5 damla kekik yağı ve 5 damla portakal yağını masaj yoluyla bacaklarınıza uygulayın. Ve ardından streç filmle sarın. 3-4 saat bekleyin ve ılık duş alarak bakımı sonlandırın. Ve bol su içmeyi unutmayın.

4 ) Düzenli Cilt bakımı yapması. Güzel cilti için bakımı ihmal etmiyor. Bakım önerileri için ürün tavsiye etmiyor. Herkesin cilt yapısının farklı olduğunu düşünüyor. Doğru ürün kullanmaktan yana. Bunun yolu da tabi ki cilt yapısını iyi tanımaktan geçiyor.

5) Argan Yağı ile cilt bakımı. Yüzü için argan yağı kullanıyor. Bakımını genellikle kendisinin yaptığını söylüyor Çağla Şikel.

Çağla Şikel’in Güzellik Sırları İçin Kullandığı Cilt Bakım Ürünleri 

Çağla Şikel’in cilt bakımı için kullandığı ürünleri merak edenler için paylaşıyoruz. Her ciltte farklılık gösterdiğini bir kez daha belirtelim. Skin Ceuticals ürünleriyle bakımını yaptığını öğreniyoruz güzelimizin. Vazgeçilmezleri arasında Benefit likit allık yer alıyor.

Merak ettiğiniz soruları ve güzellik sırlarını cevaplandırmaya çalıştık. Keyifle okumak size kalıyor…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git