Cc Kremlerin Kullanımı

Cc Kremlerin Kullanı
7 Eylül 2017 tarihinde eklendi

CC kremleri BB’lere çok benziyor, bu nedenle bir sonraki dersimize başlamadan önce CC kremlerihızlı bir yenileyicidir; Leke, vücut kremleri, nemlendirici, astar, serum, akne tedavisi, güneş kremi olarak da kullanılabilen CC kremleri oldukça işlevseldir. Genellikle cildinizin tonlarına uyacak şekilde renklendirilirler ve birkaç farklı renge ,normalde hafif, orta ve karanlık, sahip olarak gelirler.

CC kremleri veya renk düzeltici kremler, BB’ler gibi asal ve korumayı sağlayan çok amaçlı ürünlerdir ancak temel fark, bazı ışığı yayan parçacıkları kullanarak renkleri düzeltmesidir. Onlar şezlong, kızarıklık, renk değişikliği ve yığılma gibi konuları ele alırlar. Ayrıca cildinize yardım eden bir miktar gıdalar içerir. Sephora’ya göre, CC kremleri BB muadillerine kıyasla daha hafif, daha doğal bir kapsama sahiptirler. Cc Kremleri Kullanımıise oldukça basittir.

Kimler CC krem kullanabilir?

Her şeyi bir arada barındıran bir ürün istiyorsanız, renk düzeltir, güneş hasarına karşı korur, cildinizi düzleştirir ve bazı durumlarda çizgileri ve kırışıklıkları durdurmaya yardımcı olur. Bunlar özellikle biraz kızarıklık ya da donukluğu olan insanlar için, ancak bazı konuları da kapsama almak isteyenler için iyidir, ancak yüzünüzü tamamen pürüzsüz ve mükemmel bir yüze dönüştürmesini de bekleyemezsiniz.

Kapsamlı vakfınıza bir alternatif arıyorsanız alfabe kremleri öyle değil. Bir BB kremi, renkli bir nemlendiriciden daha açıktır; bir CC kremi ise en koyudur. Yine de, parlayan, gizlenmiş bir yüzey için CC’nizitemelde kullandığınız nemlendirici kremlerinizle karıştırabilirsiniz.Neden kullanmalısınız?

Cc Kremleri Kullanımı, cildinizin kızarıklıktan kuruma sorunlarının çoğuyla baş eden cilt bakımı makyajı melezi olup, aynı zamanda kaliteli fondötenler gibi tonlarca paranızı da almaz. Daha ucuz, daha hafif yapılı ve cilt yapınız için kesinlikle daha sağlıklıdır.

Uygulama

CC kremler sabah yüzünüzü yıkadıktan sonra normal nemlendiriciniz gibi yüzünüzesürülerek uygulanır. Sadece bir iki damla sıkın ve doğrudan parmaklarınızla uygulayın. Burada süslü makyaj fırçalarına gerek yoktur. Bunları göz farı için saklayın. Tüm yüzünüze uygulayabilirsiniz veya yalnızca düzeltmeniz ve nemlendirmeniz gereken alanlarda kullanabilirsiniz.

Ürünler

  1. Clinique Nem Surge CC Krem Nemlendirme Renk Koruyucu SPF 30

Bu kapsül içermeyen yağsız formül, tüm cilt tonları ve türleri için uygundur. Hatta dokuz farklı ton seçeneğine sahiptir.

  1. Revlon Age Defying CC Cream

Bir CC kremin daha fazlasını yapamayacağını düşündüyseniz, bu kolay karışımı CC kremi bu düşünceyi geri çekmenizi sağlayacaktır. Bu krem, nemlendirir, asallar, korur, renkleri düzeltir ve yaşlanmanın ilk işaretlerine karşı mücadeleye yardımcı olur.

  1. OrijinalSmarty Bitkiler CC SPF 20 Cilt Koruma Düzeltici

Adın sizi aldatmasına izin vermeyin, bu çok iyi bir CC kremi, yüksek ten rengine sahip bir ev bitkisi değil, bu da bir ten krem olarak işlev görür. Bu Cc Kremleri Kullanımıtüm cilt tipleri için uygundur ve şehir kirliliği ve sisin etkilerini nötralize eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git