Cilde Işıltı Veren Ürünler

Cilde Işıltı Veren Ürünler
2 Eylül 2017 tarihinde eklendi

Cildin sağlıklı bir şekilde parlaması için yapılan bazı makyaj hileleri bulunuyor. Son zamanlarda da bu ürünlerden haberi olmayanın kalmadığını düşünüyoruz. Gerek ten ürünlerinde gerek de allık üzerine uygulanan parlama veren ürünlerinde çeşitli yöntemler ile parlamak ve de ışıldamak mümkün. Cilde ışıltı veren ürünlerin sıvısı, allık şeklinde olanları ve likit şeklinde olanları da mevcut. Hatta stick şeklinde de parlaklık veren ürünler bulabilirsiniz.

Işıltı Veren Ürünler Nasıl Kullanılır?

Bol bol spor yapıp sağlıklı beslenip düzenli şekilde uyumanın da bazen yüzde yeterli parlamadığını sağladığını biliyoruz. Bu durumlarda da kozmetik firmalarının sunmuş olduğu ürünlerden yardım alabilmek mümkün. Bu ürünlerin o kadar ince yapılısı olanları mevcut ki yüzünüzde olduğunu hatırlamayacaksınız bile. Günlük nemlendiriciler ile de kullanabileceğiniz bu ürünleri fondöteninizin üzerine de kullanmanız mümkündür. Aynı zamanda da tek başına da kullanabilirken makyaj hileleri uygulayarak elmacık kemiklerinizi çıkarmak için de kullanabilirsiniz. Fakat bun ürünlerin de farklı renkleri ve çeşitleri bulunuyor. Ten renginize en uygun olan tonu bulmanız gerekir. Aksi durumlarda ise çirkin bir görünüm içine girebilirsiniz. Yağsız ve hafif formüllü olan ürünleri tercih etmenizi de öneririz.

Nemlendirici İle Parlayın!Sadece highlighter ürünleri ile parlaklık kazanabileceğinizi düşünmeyin. Çünkü bazı iyi markaların çok da uygun fiyatlı canlandıran ürünleri bulunuyor. Canlılık katan nemlendirici losyonlar ile siz de sağlıklı bir şekilde ışıl ışıl parlayabilirsiniz.Cilde ışıltı veren ürünlerarasında daha doğal bir görünüm yakalamak isteyenlerin bu tarz ürünler kullanmasını öneririz. Losyonların içinde yer alan ışık yansıtıcı parçalar sayesinde cilt sağlıklı bir şekilde parlıyor. Makyajınızı yapmadan önce bu ürünler ile yüzünüzü nemlendirerek doğal bir palama yakalayabilirsiniz.

Likit Aydınlatıcılar

Likit aydınlatıcıları uygularken likit allık gibi düşünebilirsiniz. Bu nedenden dolayı da kullanmak daha kolay olabilir. Ancak daha önceden likit allık kullanmadıysanız da bu ürünleri daha sonra denemenizi tavsiye ederiz. Fakat makyaj yapmaya uzak değilseniz fırça şeklinde uygulanan bu aydınlatıcıdan rahat bir şekilde yararlanmanız mümkündür. Faklı markaların faklı likit aydınlatıcı ürünleri bulunuyor.

Pudra İle Son dokunuşunuzu Yapın!

Aydınlatıcılara yeni başlayanlar için ya da daha sade bir parlama tercih edenler için önermek istediğimiz ürün ise pudra şeklindeki aydınlatıcılardır. Bu ürünlerin normal pudra rengini bulabileceğiniz gibi aynı şekilde de sedefli renlerde de bulabilirsiniz. Bronza yakın tonları ise esmer tenli kişiler için daha uygun olacağından açık ten rengine sahip olan kişilerin tercih etmemesi gerekir. Cilde ışıltı veren ürünlerarasında en çok bilineni ve kullanılanı pudra bazlı ürünlerdir.

Tüm bunların yanı sıra sprey şeklindeki ürünler ya da içinde parlaklık bulunduran kremleri de kullanabilirsiniz. Vücut losyonlarını da dekolte kısmınızın bazı bölgelerine uygulayarak makyajınız ile bir bütünlük yakalayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git