Diz Kireçlenmesine İyi Gelen Doğal Tarifler

diz-kireclenmesi-tedavisi
2 Ekim 2015 tarihinde eklendi

Diz Kireçlenmesine İyi Gelen Doğal Tarifler

Belli bir yaştan sonra oluşan sorunlardan bir tanesi de diz kireçlenmesidir. Fakat bu gibi sorunları artık bitkisel tedavi yöntemleri ile yenmek mümkündür. Nasıl mı? Bu makalemizde sizlere Diz Kireçlenmesine İyi Gelen Doğal Tarifleri tanıtacak ve hastalığınızdan en kısa sürede sıyrılmanız açısından da tanıtımlar yapacağız. Detaylı olarak inceleyeceğimiz bu bakım kürleri ile beraber artık sorunsuz bir şekilde olaylardan kurtulabilir, kireçlenme problemlerinden de sıyrılabilirsiniz.

Diz Kireçlenmesi İçin Bitkisel Tarifler!

Öncelikle bu sorunun önüne geçebilmeniz için bol bol soğan, sarımsak, pırasa, lahana, semizotu, havuç, turp, ıspanak, kereviz, portakal, limon, greyfurt, tere, roka, kuşburnu gibi bitkileri tüketmenizi öneriyoruz! Nitekim Diz Kireçlenmesine İyi Gelen Doğal Tarifler konusunda bu gibi bitkileri tercih ederseniz sorunsallardan da kısa sürede kurtulabileceğiniz gerçeği ortaya çıkar.

Tarif 1 –  Bamya

100 gr. Kadar kuru bamyayı 1 lt su içerisine kaynatın. Lapası yapıldıktan sonra kireçlenen bölgeye sürmenizi önermekteyiz.

Tarif 2 – LahanaLahana yapraklarını pişirin ve lapa haline dönüştürün. Lapa olan bu yaprakları kireçli bölgelere sürün ve daha sonra bir örtü ile bağlayın.

Tarif 3 – Karışım

Papatya, biberiye, lavanta, okaliptüs, söğüt yaprağı, civan perçemi, mentollü nane, bamya çiçeği, ardıç meyvesi, kekik kaynatılır ve daha sonra karıştırılarak aç veya tok karnına tüketilir!

Tarif 4 – Karışım

  • 100 gr. Ravent kökü
  • 100 gr. Zencefil
  • 100 gr. Çörekotu
  • 100 gr. Turp tohumu
  • 100 gr. Kebabiye

2 kg bal temin edin ve bunların hepsini karıştırın. 3 öğün aç karnına 1 yemek kaşığı yerseniz oluşabilecek tüm sorunsalların da kısa vadede önüne geçebilirsiniz!

Diz Kireçlenmesi İçin Antrenman Hareketleri

Kendi vücut ağırlığınız ile çalışmalar yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra tempolu yürüyüşler ve koşular da iyi gelecektir. Kireçlenmeler genel olarak hareketsizlikten oluşan bir durumdur ve bu sebeple az da olsa üstüne gitmeniz durumunda kesin sonuçlar elde etme durumu söz konusu olabilir. Bizler bu tip sorunsallardan kurtulmanız adına her daim doğru bir antrenman programı uygulamanızı öneriyor, böylelikle kesin sonuca ulaşmanızı sağlıyoruz. Diz Kireçlenmesine İyi Gelen Doğal Tarifler konulu makalemiz ile beraber sizlerin tam anlamıyla bilgi almasına yardımcı olduk.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git