Doğal El Peelingi

dogal-el-peelingi
30 Kasım 2016 tarihinde eklendi

Doğal El Peelingi

El bakımının önemi doğrultusunda, Doğal el peelingi çok faydalı olmaktadır. İlerleyen yaşla birlikte oldukça belirgin bir hale gelen eller, zaman içerisinde yıpranmaktadır. Bundan dolayı el bakımı ne kadar sağlıklı ve iyi olursa, ilerleyen yaşlara rağmen gayet hoş bir görünümde olacaktır. El bakımının en temel gereksinimlerinden biri olan, Doğal el peelingiyle sağlıklı ve bakımlı ellere kavuşabilirsiniz. Bu noktada sizlere iki farklı el peelingi tarifi vermek istiyoruz.

Doğal El Peelingi Losyonu

  • 1 çorba kaşığı şeker ve yarım çay bardağı kadar zeytinyağı malzemesiyle birlikte kolayca hazırlanabilecek bir uygulamadır. Öncelikle bu iki malzemeyi birbirine iyice karıştırın ve avucunuza dökerek, ellerinizi ovalayın. 10 dakika kadar sonra ellerinizi temiz bir şekilde yıkamalısınız. Ellerinizin yumuşamasında etkili olan zeytinyağı ve ellerinizde tıkanan hücreleri açma konusunda oldukça etkili olan şeker, sizlere sağlıklı eller kazandıracaktır.

Alternatif Doğal El Peelingi Losyonu

  • 1 çay kaşığı kadar sirke, 1 çay kaşığı tuz ve yarım limonla birlikte harika bir Doğal el peelingi uygulaması olmaktadır. Bir kabın içerisine limonu sıkmalısınız. Daha sonra sirke ve tuzu ilave etmeli ve hemen ardından karıştırmalısınız. Ellerinize dökerek ovmalı ve bu işlem sonrası temiz bir şekilde yıkamalısınız. Uygulama sonrası yumuşatıcı krem kullanabilir ve sağlıklı ellere kavuşabilirsiniz.

El Peelingi Nedir?  • El peelingi öncesinde kesinlikle elinizde bulunan ojeleri çıkarmalısınız. Ve Doğal el peelingi uygulaması öncesinde ellerinizin temiz olmasına dikkat etmelisiniz.
  • El bakımında titiz olmanız ve süreklilik çok önemlidir. Yapacağınız el peelingi uygulamalarında, sizlere belirttiğimiz tariflerden hemen önce, elinizdeki ölü derilerden kurtulmanız sağlıklı bir sonuç doğuracaktır.
  • Bakımsız ve dikkatsizliğin sonucunda ortaya çıkacak her sağlık problemi, sizleri oldukça üzecektir. Vücudunuzu en diri şekilde tutmalı ve gereken özeni göstermelisiniz. Bu sebeple ellerinizin bakımı ve önemi oldukça bilinen bir gerçektir. Botox ve ameliyatla düzelebilen birçok bölgenin dışında, elleriniz kendisini belli edecektir. El üzerindeki kırışıklıklara yapılabilecek bir şeyin olmadığını bilmeniz gerekiyor. Bu nedenle, Doğal el peelinginin ne kadar önemli ve gerekli olduğunu anlayabilirsiniz.
  • El peelingi uygulamasını yapacak insanların çok genç olmaması gerekmektedir. Bu uygulamaları en az 25 yaş ve üzeri olanların uygulaması daha doğru olacaktır. 25 yaş altındaki bireylerin, ellerindeki kırışıklık ve çatlaklar kolaylıkla geçebileceğinden dolayı peelinge gerek kalmamaktadır.

İnsan vücudunda kırışıklığın, çatlakların en belirgin olduğu bölge eller olmaktadır. Bu sebeple bakımının öncelikler arasında yer alması ve titizlikle yapılması gerekmektedir. Sizler için hazırladığımız doğal el peelingi losyonları, sağlığınızı hiçbir şekilde tehlikeye sokacak yan etkisi bulunmamaktadır. Sizler için en büyük tehlike, bakımsızlık ve akabinde belirecek sağlık sorunlarıdır. Tüm bu nedenler sonucunda, doğal el peelinginin ne denli önemli olduğunu ve gereklilik arz ettiğini anladığınızı sanıyoruz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git