Dolgun Dudak Makyajı

dolgun-dudak-makyaji
23 Haziran 2015 tarihinde eklendi

Dolgun Dudak Makyajı

Kadınların büyük bir çoğunluğu ince dudakları olmasından şikayetçi ve bu sebepten dolayı da dolgun dudak makyajları yaparak kendilerini iyi hissediyorlar. Şimdi sizler için sunacağımız bu yöntem ve püf noktaları ile birlikte dolgun dudaklara sahip olabilecek, tam olarak istediğiniz dudak yapısına ulaşabileceksiniz. Dolgun dudak makyajı Dünya genelinin birçok ülkesinde geçerli olan bir durumdur. Silikon gibi tedaviler ile dudaklarını büyültmek istemeyen kişilerin, dolgun dudak makyajı ile geçici de olsa bu problemi aştığını bilmekteyiz. Aslen düşünüldüğü zaman ise, çok kısa vaktinizi alacak bu makyaj ile birlikte sizler de aradığınız o dudaklara sahip olmanın keyfini yaşayacaksınız!Dolgun Dudak Makyajı Nasıl Yapılır?

  1. Ruj sürmeden önce fondöten sürün ve dudaklarınızın dolgunlaştırma işlemine başlayın. Bir kat ruj atın ve ikinci katı atmadan önce dudak aranıza bir peçete alarak iyice kapatıp, kabasını üstten alın.
  2. Rujunuzun dişe bulaşmasını önlemek adına da 5 parmağınızı birden çocukların yaptığı gibi ağzınıza koyun ve sıkıca kapatın. Bu yöntemle birlikte iç kısma bulaşmış rujların fazlası parmaklarda çıkacaktır.
  3. Ruj renginiz ile orantılı olmak kaidesi ile beraber bir kat dudak kalemi kullanın ve çizgilerinizi belirleyin. Daha sonra üçüncü ruj katını atın.
  4. Dudaklarınıza parlatıcı sürmek yerine vazelin sürmek hem sizleri yaz sıcaklarından, hem de kış çatlaklarından koruyacaktır. Bu da kalıcı bir görüntü almanızı sağlayacaktır.
  5. Doğal bir görünüm için ise mutlaka dudak renginizin tonlarında kalem ve ruj tercih etmek doğru bir tercih olacaktır.

Bu yöntemleri takip edip, sizler de istenilen dudaklara kısa sürede kavuşabilirsiniz. Pek çok kişinin dudak makyajı yapma hususunda bu makyaj türlerini tercih ettiğini bilmekteyiz. Artık kolay bir yöntem takibinde bulunarak, dolgun dudak makyajını aradan çıkartabilir, basit birkaç ipucunu takip ederek hayal ettiğiniz dudaklara kavuşabilirsiniz. Bugüne dek sunduğumuz tüm basit yöntemler, sonuca gitmeniz hususunda önemli bir faktör barındırmaktadır. Bu sebepten dolayı da gündelik yaşantınızda işinizi kolaylaştırabilmek adına bu teknikleri ve adımları takip etmek doğru sonuç almanıza yardımcı olur.

Dudak dolgunlaştırma makyajı 10 dakika içerisinde bitirilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git