El Mantarı İbrahim Saraçoğlu Yöntemleri

el-mantari
18 Ağustos 2015 tarihinde eklendi

El Mantarı İbrahim Saraçoğlu Yöntemleri

El mantarı özellikle yaz zamanlarında çok sık rastladığımız sorunsallardan bir tanesidir. Hemen yaygınlaşmasının yanı sıra kısa vadede tedavisi olmaz ise tüm vücudu sarabilen ve diğer ele kadar geçiş yapabilen bir hastalık türü olan mantarın şimdi sizler için tedavi yöntemlerinden bahsedeceğiz. El mantarı İbrahim Saraçoğlu Yöntemleriyle birlikte evinizde basitçe kür hazırlayabilir, bu kür ile beraber de tedavileri kendiniz de yapabilirsiniz. Doğru bir tedavi yöntemiyle 1 ay içerisinde tamamen mantar hastalığından kurtulacağınız gibi bir daha yaşanmaması adına da önlemler almak gerekecektir.

Mantar Neden Oluşur?

 1. Başkasının eldiveni, çorabı ve buna benzer ürünleri kullanıldığı zaman mantar bulaşabilir.
 2. Pis suda el veya ayaklarınızı yıkamak mantara davetiye çıkarmaktır.
 3. Ayaklarınızı veya elinizi yıkadıktan sonra tam kurulamamak mantarların çıkmasına neden olabilir.
 4. Havasız kalan el ve ayak mantar oluşumlarına başlangıç sunar.
 5. Kullanılan eldivenler veya çorapların sık sık değiştirilmesi, ayakkabıların havalandırılması gerekmektedir. Çünkü mantarlar havasız ve nemli ortamlarda ürüyen bir bakteridir.

Mantar Tedavisi İçin Bitkisel Öneriler!

 • 2 bardak su
 • Aynısefa bitkisi


Yeteri miktarda ki aynısefa bitkisini 2 bardak su içerisine atarak 10 dakika kadar ocakta pişirin. Kaynadıktan sonra ılık olana kadar bekletin ve ılığını süzerek ayaklarınızı veya ellerinizi bu suda bekletin. Parmak aralarına su teması olduğuna emin olmalı ve 15-20 dakika kadar suda bekletme işlemi tamamlandıktan sonra iyice kurulamalı ve sonra hava alacak şekilde ayak veya el bekletilmelidir. Haftada 1 veya 2 kez kullanımı kesin sonuçlar almanıza yardımcı olur.

 • 1 bardak su
 • Civanperçemi bitkisi

Yeteri miktarda civanperçemi bitkisini 1 bardak su içerisine atarak lapa hale gelmesini sağlayalım. Hazırlanan bu karışım türünü yatmadan evvel parmak aralarına sürmeli, daha sonra da ayaklarınızı veya ellerinizi tülbent ile sarmalısınız. 2 gün kullanıp, 1 gün ara vermeli ve sonra tekrar 2 gün kullanmalısınız. Böylelikle ilk günden itibaren sonuçlar aldığınızı görecek ve kısa süre içerisinde mantar oluşumlarından tamamen kurtulacaksınız!

El mantarı İbrahim Saraçoğlu Yöntemleriyle beraber mantar hastalığından tamamıyla kurtulan birçok kişi, bu tip sorunsallardan arınmak için ise sunduğumuz yöntemleri deneyimlemeyi ihmal etmiyor. Artık sizler de bu sorunları tamamıyla atlatmak istiyorsanız sunulan yöntemleri en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Günümüzde mantar hastalığıyla uğraşan hastalara şifalar diliyor, bu tip bitkisel yöntemler kullanarak arınmalarını talep ediyoruz.

Etiketler:

El Mantarı İbrahim Saraçoğlu Yöntemleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
 1. Ekhtiyar diyor ki:

  Bizim akrabamizda ayak ve el mantari var ve bu doctorlarin soyladiyina gora dayi ogly xala gizi aile gurduklarindan jojucta mantar varmish, bunu tedavi eda bilarsinizmi. Photograflar gondara bilerik
  Ekhtiyar bey

Sayfa başına git