En İyi Göz Çevresi Kremleri

En İyi Göz Çevresi Kremleri
13 Eylül 2017 tarihinde eklendi

Göz çevresi yaşın ilerlemesi ve gün içinde yaşanan yorgunluktan dolayı sarkmaya ve kırışmaya başlamaktadır. Zamanla kırışan ve hoş olmayan bir görüntü sergileyen göz çevresi için piyasada bulunan birçok ürün vardır fakat en iyi göz çevresi kremleri hangileridir birçok kişi tarafından bu bilinmemektedir.

Göz Çevresinde Neden Kırışıklıklar ve Morluklar Oluşur?

Gün içerisinde yaşanan yorgunluk zamanla gözlere yansır ve bu durumda gözlerde kırışıklıkların ve morlukların oluşmasına neden olur. Düzensiz uykudan veya verimsiz uykudan kaynaklanan şişlikler gözlerin yeterli oranda dinlenememesi ve ardından gözün kendini zorlaması nedeniyle oluşmaktadır. Susuz kalmakta göz altlarında ve çevresinde çöküntülere neden olabilmektedir. Kişinin ruh halinden fiziksel sağlığına birçok durumu yansıtan ve bu orana göre farklı görünümlere sahip olan göz kapakları ve çevresi ilerleyen zamanlarda kırışmakta ve hoş olmayan bir görünüme sahip olmaktadır. Sizde göz çevresinde oluşan kırışıklıklardan kurtulmak istiyorsanız en iyi göz çevresi kremleri şu şekilde sıralanabilir.  • La Prairie Cellular Eye Contour Cream: Bu göz kremi İsviçreli uzmanlar tarafından geliştirilerek piyasaya sürülmüş bir üründür ve 1978’den beri göz bakımı için tavsiye edilen en iyi ürün olmaktadır. Yapısında bulunan hücre yenileyici maddeleri sayesinde cildin daha genç bir görünüme sahip olmasını ve daha sıkı olmasını sağladığı gibi cildi dinlendirerek şişliklerin oluşmasına da engel olmaktadır. Cildin ideal nem seviyesine ve gerekli yağ oranına sahip olmasını sağlayan krem, göz çevresinde oluşan çizgilerin azalmasını ve daha genç bir görünüm oluşmasını sağlamaktadır.
  • Kiehl’s Creamy Eye Treatment with Avocado: Kremin adından da anlaşıldığı gibi içerisinde avokado meyvesi kullanılmakta ve meyvenin besleyici yapısı ile cildin yoğun bir nem oranına ulaşması sağlanmaktadır. A vitamini ve kolajenlere sahip olan krem cildin beslenmesini ve daha canlı ve genç bir görünüm elde etmesini sağlamaktadır. Göz çevresinin kuruluğunu gidererek daha nemli ve esnek bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır.
  • Perricone MD Vitamin C Ester Eye Serum: İçerisinde C vitamini bulunan krem göz altı morluklarını ve halkalar azaltmakta ve göz çevresinin daha aydınlık olmasını sağlamaktadır. Antioksidan bulunduran göz serumu ince çizgilerle kırışıkları azaltmakta ve cildin daha esnek bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Göz çevresindeki koyulukları yok eden krem gözün daha parlak ve genç görünmesini sağlamaktadır.
  • The Body Shop Aloe Eye Defence: içerisinde aloe vera bitkisinin özünü bulunduran krem, sahip olduğu jel yapısı ile cildin nazik bir şekilde nemlendirilmesini ve yatıştırılmasını sağlamaktadır. Yılın her zamanı kolaylıkla kullanabileceğiniz bir ürün olan krem, sahip olduğu gençleştirici özelliği ile çokça tercih edilmektedir.

Kırışıklıklardan Kurtulmak İçin

En iyi göz çevresi kremleri ile göz çevrenizde oluşan kırışıklıkları ve koyu halkaları yok edebilir ve daha genç bir görünüm elde edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git