En İyi Kalıcı Ruj Markaları

kirmizi
14 Temmuz 2015 tarihinde eklendi

En İyi Kalıcı Ruj Markaları

Kalıcı ruj bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Pek çok kişi de bu ruj markalarını bulmak adına araştırmalarını yapıyor. Yediklerimiz ve içtiklerimiz rujların çıkmasına, devamlı ruj tazelemeye müsait olan bir durumu ortaya çıkarıyor. Bu sebepten dolayı da doğru ruj markasını bulmanız durumunda var olan rujlar çıkmayacak ve kalıcı bir etki ortaya koyacak! Çoğumuz mat ruja karşı ilgi duyarız, fakat parlak rujlar daha kalıcı bir hal almasından dolayı kadınlarımız mecburiyetten parlak rujlar tercih etmektedir. Şimdi sizler için muhteşem tatmin edici özelliklere sahip, en iyi kalıcı ruj markalarını sıralıyoruz!

  1. The Balm Stainiac Serisi

Ruj markası değil, evet! Fakat ruj olmasa bile dudağa renk kazandıran ve kalıcı etkisi olduğunu biliyorsunuz! Yanağa da kullanılan ve allık yerine de konulabilen bu marka, ruj için en iyi alternatif ürün olduğu için 1. Sırada ki yerini alıyor!

  1. Mac Lipstick Serisi

Mac rujları zaten dünyanın en iyi markasıdır! Bu yüzden sizler için Mac marka rujları da sunma şansı elde ettik! En kalıcı markalardan bir tanesi olan Mac serisi, sizler için önemli bir faktör ediniyor!

  1. Lancome Juicy Wear SerisiMat yapısı sebebiyle hanımların başlıca tercihi! Kuru dudaklara sürmemeye dikkat edin! Nemli dudağa sürme durumunda kalıcı etkisini ortaya çıkartır! Ruju sürdükten sonra alternatif olarak sunulan Top Coat aparatı ile de parlak bir görüntü ortaya koyabilirsiniz.

  1. Maybelline SuperStay 14HR Ruj Serisi

14 saat kalıcı bir hali vardır! Bu yüzden herkes tarafından tercih ediliyor! Tabii ki bu sizin nasıl bir kullanış ortaya koymanız ile alakalı! Kokusu ve kalıcılığının iyi olması sebebiyle kişiler tarafından sıkça tercih edilir. Aynı zamanda kuru bir ruj olmasından dolayı mutlaka dudaklarınızı nemlendirin! 2 saatte bir tazelemek sizler için daha büyük faktör olacaktır!

  1. Max Factor Lipfinity Serisi

Bir şey yiyin veya için! Bu ruj ile hiçbir önemi yok! 4-5 saat dudaklardan çıkmayan etkisiyle birlikte hanımların gözbebeği! 2 etabı bulunuyor. Birisi renk verirken, diğerinin sabitleme özelliği var! Renk vereni sürün ve 1 dakika kadar kuruma süreci verin, daha sonra ikinci etabı gerçekleştirin.

Dünya’nın önde gelen 5 ruj markasını sizler için listeledik. En iyi kalıcı ruj markaları arasında ilk 5 sırayı paylaşan bu markalardan sizler de herhangi birisini tercih ederek siparişinizi tamamlayabilirsiniz!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git