En Seksi 10 Parfüm

En Seksi 10 Parfüm
16 Eylül 2017 tarihinde eklendi

Kullandığınız parfüm, cazibeniz üzerinde doğrudan etkilidir. Seksi kokuları tercih ederek, kendinizi daha çekici hale getirebilirsiniz. En seksi 10 parfüm hakkında ayrıntıları inceleyerek, sizin için en uygun parfüm tercihini yapabilirsiniz. Koku konusunda herkesin farklı zevkleri olsa da, seksi kokular arasında en çok tercih edilen parfümleri yazının devamında bulabilirsiniz.

Chanel’in CocoNoir’i

Simsiyah bir ambalajla sunulan CocoNoir, görünüşü ile bile baştan çıkarmak için yeterlidir. Parfümlerde sadece koku değil, ambalaja da önem verenler için CocoNoir en ideal parfümlerden biridir. Parfümün üst notalarında greyfurt ve Karayip bergamotu kullanılmıştır. Kalbinde ise gül, nergis, yasemin ve sardunya bulunmaktadır. Alt notalarda ise tonkafasülyesi, sandal ağacı, paçuli, vanilya ve beyaz miskin kullanılmıştır. Oldukça derin bir kokuya sahip olan CocoNoir, seksi bir hava kazanmanız için edinmeniz gereken parfümlerden biri.

Calvin Klein’ın Reveal’i

Yoğun kokulardan ziyade daha ferah kokulardan hoşlananlar için CalvinKlein’ınReveal’i önerilebilir. En seksi 10 parfüm arasında en çok tercih edilen kokulardan biridir. Parfümün üst notalarında işlenmemiş tuz, pembe biber, karabiber ve beyaz biber bulunuyor. Orta notalarda iris çiçeği ve amber mevcuttur. Alt notalarda ise kaşmir, sandal ağacı ve vetiver tercih edilmiş.

Yves Saint Laurent’in Black Opium’u

Çok gizemli ve şık bir şişeye sahip olan Black Opium, en seksi 10 parfüm arasında en iddialı kokulardan biridir. Notalarında kahvenin baskın olduğu hemen anlaşılabilmektedir. Üst notalarda pembe biber, portakal çiçeği ve armut kullanılmış. Orta notalarda yasemin, kahve çekirdeği mevcutken; alt notalarında paçul, sedir ve vanilya tercih edilmiştir.Agent Provocateur

Agent Provocateur’un aynı isimli parfümü, iç çamaşırlarında gösterdiği başarıyı parfüm sektörüne taşıyor. İç çamaşırları kadar seksi bir koku yaratma konusunda başarılı olan markanın parfümleri en çok tercih edilen parfümlerden biri oldu. Üst notalarında safran, orta notalarda ise manolya, vetiver, yasemin, gardenyanın birleşmesi odunsu bir koku ortaya çıkarmış. Alt notalarda ise misk ve amber bulunuyor.

Lancome’dan Tresor Midnight Rose

Çiçek kokularından hoşlananlar için Tresor Midnight Rose en uygun kokulardan biridir. Tatlı bir seksilik elde etmek isteyenler bu parfümü kullanabilir. Üst notalarda gül ve ahududu bulunuyor. Yasemin, pembe biber, şakayık ve kuş üzümü de orta notalarda yer alıyor. Alt notalarda ise sedir, vanilya ve misk bulunmaktadır.

Christian Dior’un Addict’i

Addict, kullananları kendisine bağımlı hale getirebilir. Çok özel bir parfüm olan Addict’in özünde Jamaica’da bulunan ve açtıktan kısa bir süre sonra solan, “Gecenin Kraliçesi” adı verilen çiçek kullanılmıştır. Güçlü ve çekici bir kadın imajı göstermek isteyenlerin en çok tercih ettiği parfümdür.

Gucci’den Premiere

Zarif kokulardan hoşlananlar için önerilebilecek en uygun parfümlerden birisi de Premiere’dir. Üst notalarında bergamot ve portakal çiçeği kullanılmıştır. Orta notalarda ise beyaz çiçekler hakimdir. Misk sayesinde duyuların açılmasına yardımcı olan bir parfümdür. Alt notalarda ise odunsu malzemeler tercih edilmiş. İsli deri ve balzemik  ile parfüme derinlik katılmıştır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git