En Trend Oje Modelleri

en-trend-oje-modelleri
21 Nisan 2015 tarihinde eklendi

En Trend Oje Modelleri

Oje , biz kadınların günlük yaşamda vazgeçemediklerindendir. Bir kadın için tırnaklarının her daim bakımlı olması çok önemlidir ve tırnakların bakımlı olmasını, karşımızdaki insanın bizim için olumlu düşünmesini artırıcı özelliklerden biri olarak da sayabiliriz. Bugün en trend oje modellerini sizlere ilham olması için yazıyorum.

Kimi kadınlar sade ojeyi tercih ediyorken kimi kadınlar ise daha orijinal, hareketli ojeleri tercih etmektedirler. Oje biz kadınlar için bir vazgeçilmez bir tutkudur ve artık bu tutku daha çok geliştirilerek modern bir çizgi üzerine yerleştirilmiştir. Artık son zamanlarda oje tercihi maskülen tarzlarda kendini göstermektedir.  ‘Nail Art’ dediğimiz tırnak süsleme sanatı ile tırnaklarımızı tek düzelikten kurtarabilirsiniz.

En Trend Oje Modelleri ve Renkleri

 

  • Kırmızı ve tonları; yıllardır popülaritesini hiçbir zaman kaybetmedi. Ne giyersek giyelim hepsiyle uyum sağlayan bir renktir. Yaz-kış her zaman tercih edebileceğiniz bir renktir.

kırmızı-oje

  • Nude tonlar; şeffaf ya da tırnak renginde olan ojelerdir. Eğer koyu renk ve hareketli oje tarzından hoşlanmıyorsanız, kesinlikle bu rengi tercih etmelisiniz. Bu yılda trend ojeler içinde yerini almaktadır.

nude-oje

  • Fransız manikürü dediğimizde aklımıza beyaz ve krem renkleri gelir. Artık bu renklerin yerini zıt renklerle yapılan manikür almıştır.Pembe-mor, kırmızı-siyah gibi birçok renkle bu manikürden yaparak sizde yeniliği keşfedin.

fransız-manikürü  • Yarım ay manikürü; bu da tırnak diplerine nude, siyah, bordo gibi tonlar uygulanarak yapılan manikürdür. Birçok kişi tarafından da tercih edilmektedir.

yarım-ay-manikürü

  • Çizgiler; isterseniz bunu tırnak süsleme aleti ile de yapabilirsiniz. Fakat elinizde yoksa birkaç adet kürdanla bu işi kolaylıkla halledebilirsiniz. İstediğiniz renkte ojeyi sürün ve üzerine ister rengarenk ister sürdüğünüz ojenin zıt bir rengiyle ince kalın çizgileri çekin.

çizgi-oje-modelleri

  • Tırnak gölgesi; elinize küçük bir sünger parçası alın. Bu süngere tercih ettiğiniz rengin bir açık bir de koyu rengini iki eşit şekilde sürün ve süngeri tırnağınıza bastırın. En son olarak kuruduktan sonra üzerine parlatıcı sürerek daha da güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

tırnak-gölgesi

  • Son olarak nail art yani tırnak süsleme sanatından bahsedecek olursak; aslında yukarıda saydığımız birçok madde nail art içine girmektedir. Ama bunun daha uç noktaları vardır. Çeşitli sticker, taşlar, pullar gibi birçok şeyi tırnaklara yapıştırarak, tırnak üzerine resimler çizerek bu sanatı daha çok zorlayarak tırnaklarımızın iddialı görünmesini sağlayabiliriz. Bu sayede bizde tırnak trendlerine uymuş oluruz.

nail-art-oje-modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git