Erkek Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

brad-pitt-august-2012-eight_0
27 Haziran 2015 tarihinde eklendi

Erkek Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Erkekler de tıpkı kadınlar gibi cilt bakımlarına özen göstermelidir. Şöyle bir durum mevcut, erkekler her daim kadınlara nazaran daha geç yaşlanmaktadır. Bu sebepten dolayı da erkekler bunun rahatlığı ile cilt bakımını aksatabiliyorlar. Pek çok ünlü aktör cilt bakım konusu ile alakalı tüyolardan ve uyguladıkları yöntemlerden bahsediyor. Bu sebepten dolayı 50-60 yaşında bile 30’lu yaşlarınızda gösterme durumu hiç ama hiç hayal değil! Gelin şimdi sizlerle beraber erkek cilt bakımı nasıl yapılır konusu ile alakalı incelemelere bakalım, aynı zaman da cilt bakımlarının ne gibi adımlardan oluştuğunu inceleyelim.

  1. Sivilcelerinizi sıkmayın!
  2. Erkeklerin daha geç yaşlandığını unutmayın, cilt bakım ürünleri alın!
  3. Çizgileriniz var ise botoks yaptırmaktan çekinmeyin!
  4. En etkili peelingin tıraş olduğunu unutmayın!
  5. Epilasyon yaptırın, fazla tüylerinizden kurtulun!
  6. Saç dökülmeleriniz var ise medikal bir danışmana başvurun, önleminizi alın.


Birçok ünlünün tavsiyesine göre bu yöntemleri izlemek, siz değerli kullanıcılara önemli bir şekilde katkı sağlayacaktır. Zira bu yöntem türleri sizlerin cilt bakımlarınızı daha fazla ön plana çıkaracağı gibi, yaşlanma karşıtı bir tutum haline girmenize yardımcı olacaktır. Bugüne dek birçok kullanıcı tarafından okunan yazılarımız oldukça faydalı oldu ve bilgilenme neticesinde de önem taşıdı.

Brad Pitt, Leonardo Di Caprio gibi ünlülerin tavsiyeleri!

Yüzünüzü bol sabunla mutlaka yıkamalısınız! Çünkü gündelik yaşantınızda en çok toza ve Rüzgara maruz kalan yeriniz yüzünüz! Bu yüzden yüz bakımını aksatmanız durumunda siyah nokta oluşumları, gözeneklerin açılması gibi sorunsallar söz konusu olabiliyor. Bunların önüne geçebilme noktasında da doğru bir peeling yöntemi olan yüz yıkamayı aksatmamaya özen gösterin!

Ünlü Hollywood yıldızları siz değerli okuyuculara özel demeçler vermeye de devam ediyor. bu konu da erkek cilt bakımı nasıl yapılır konusu ile alakalı daha ayrıntılı bilgi alabilme hususunda yazılarımızı takip edebilirsiniz. Sizlere daima çözüm öneren yazılar sunmaya ve bu konu ile alakalı ayrıntılı araştırmaları sunmaya çalışıyor. Bu nedenden dolayı da mutlak suretle konu ile alakalı bilgiler almaya, cilt bakımlarınızı da aksatmamaya özen gösterin!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git