Estetikte Son Yöntemler

Estetikte Son Yöntemler
15 Mayıs 2017 tarihinde eklendi

Estetikte Son Yöntemler

Kadınların vazgeçilmezi olan güzellik her yaşta aranılan bir durum. İnsan aynada kendine baktığında beğenmediğini, şurası da şöyle olsa dediği yerleri elbet vardır. Unutulmamalıdır ki kusursuz güzellik yoktur. İsteğe bağlı yapılan estetikle rahatsız olunan bu durumdan kurtulmak oldukça kolay.  Estetikte son yöntemler araştırılarak iyi bir hekim ve operasyon ile istediğiniz görünüme ulaşabilirsiniz.

Kadınlar Neden Estetik Yaptırır?

Bunun başında elbette, dış görünüşü beğenmeme, bu durumdan rahatsız olma geliyor. Çevre ve sosyal yaşantı da etki ederek kadınlar estetik operasyon olma kararı alıyorlar. Bunlarınların yanında kadının psikolojik durumu da oldukça önemli yer tutuyor. Araştırmalara bakıldığında, tetikleyici durumlar oldukça fazla. Bu etkenler arasında, ayrılık, boşanma, aldatılma, mutsuzluk, stres, çevre etkisi, dışlanma kendini olduğundan daha güzel görme hissi yer alıyor. Kadın ve erkek ele alındığında kadınlar estetik yaptırmanın %80 kısmını kaplıyor. Günümüzde var olan sosyal medya, göz önünde bulunma durumu, başkalarının dış görünüşünüze önem verme hali oldukça etkili.

Estetik operasyon ya hemen karar alınıp yaptırılıyor, ya da karar verme durumu yıllar alabiliyor. Önemli olan karar verildikten sonra estetikte son yöntemleri araştırıp, estetik cerrahisine başvurmak.

Estetikte Son Yöntemler Nelerdir?

Estetik cerrahisi her geçen gün kendini yenilemeyi, kadınlara istediklerini vermeyi başarıyor. İlk olarak vazgeçilmez olan yüzümüzün güzelliğini ele alalım.  • Porselen Yüz : Porselen yüz multivitamin, trace vitamin, hiyaluronik asid, plazma enerjisi, maganezyum glukonat gibi birçok element kullanılarak yapılır. Porselen gibi bir cilde sahip olmak son trendle oldukça kolay görülüyor. Yüze bu uygulamayı gerçekleştirmek bir dizi işlemle sağlanıyor. Estetik uzmanının yaptığı muayene ile cildin nelere ihtiyacı olduğu saptanıyor. Hiyaluronukasid yardımı ile yüzdeki çökmeler giderilip, plazma enerjisi ile yüzdeki lekeler yok edilir. Multivitamin, somon DNA ve plazma enerjisi deri altına uygulanarak parlak cilt elde edilir.
  • Ultrasonuk Rinoplasti : Acılı ve zorlu olan burun estetiğini atlatmak artık çok kolay. Ultrasonik Rinoplasti sayesinde, operasyonl sırasında kemikler görülerek milimetrik ölçümle kontrollü olarak kesilebiliyor. Uygulanan bu yöntemle damarlar nerdeyse hiç zarar görmediğinden morarma yaşanmıyor. Hastaların en çok korktuğu burun estetiği sonrasında görülen morarma ve şişlik durumu da ortadan kalkmış oluyor.
  • Kişinin Kendi Dokusu ile Meme Asma Operasyonu : Bu yöntemle özellikle memenin koltuk altına yayılan kısmından faydalanarak meme dokusu hem içi hem de yukarıya doğru kaldırılıp daha dik görünüm elde ediliyor. Böylelikle daha az acı ve kesik kalmış oluyor. Estetik cerrahın yanında, ameliyatsız estetik de oldukça büyük yer tutar. Denildiği gibi estetik konusunda kişinin doğru karar verip alanında uzman estetik cerrahisi ile işlemi gerçekleştirmesi gerekiyor. Kişi memnuniyeti için yapılması gereken bölgeyi doğru belirleyip, estetikte son yöntemleri de ele alarak mükemmel sonuca ulaşabiliyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git