Fahriye Evcen Güzellik Sırları

Fahriye Evcen Güzellik Sırları

Fahriye Evcen ülkemizde çok beğenilen kadınlardan biridir. Oyuncu olmasının yanı sıra, sesinin de güzelliği çok konuşulmaktadır. Sürekli medyada, televizyonda yer aldığı halde, ve sürekli ağır makyaj ve ışığa maruz kaldığı halde her zaman güzelliğini ve zarifliğini korumaktadır. Peki güzel yıldız Fahriye Evcen’in güzellik sırları nelerdir? Yoğun çalışma temposuyla beraber, nasıl bu kadar saçlarına, sağlığına, güzelliğine ve şıklığına önem vermiş olduğunu gelin sizlere anlatalım.

Fahriye Evcen’in Güzellik Sırları

  • Öncelikle Fahriye Evcen, koyu renk saçı kullanarak, hem doğal hem de zarif görünmektedir. Saçlarının yoğunluğu ve bakımlı görünmesinin sebebi olarak da sürekli bakım yapmasını özdeşleştiriyor.
  • Fahriye Evcen, boş zamanlarını kendine ayırarak kullanıyor. Setten kalan zamanlarında, cilt bakımına oldukça önem veriyor. Fahriye Evcen’in, en çok kullandığı maskeleri şöyle sıralayabiliriz. Yosun, kil, çay, havyar özlü maskeleri her an kullanmaktadır.
  • Cildinin doğallığını, canlılığını ve pürüzsüzlüğünü kil ve yosun maskelerine borçlu olduğunu söylüyor. Fahriye Evcen’in güzellik sırları arasında gelen kil maskesi onun vazgeçilmezi.
  • Ayrıca ünlü oyuncunun saçlarının ne kadar dolgun ve canlı göründüğünü bilmeyen yoktur. Bunun için ayda bir kere havyar maskesini saçlarına uygulayarak kullanıyor. Havyar; Fahriye Evcen’in saç derisinden, saç uçlarına kadar olan alanını canlandırdığını, saçlarına ışıltı kattığını ve güçlü bir hale getirdiğini söylüyor. Güzellik sırları arasında gelen bu havyar maskesini kullanmaya başladığından bu yana saçlarının çok daha bakımlı ve güzel göründüğünü vurguluyor Fahriye Evcen.
  • Fahriye Evcen fit görünmesini de spor yapmasına borçlu olduğunu söylüyor. Boş zamanlarında, erken saatlerde yaptığı yürüyüş ve diğer spor hareketleriyle her zaman formda olduğunu söylüyor.
  • Fahriye Evcen, boş zamanlarını kendine ayırıyor. Klasik giyinmekten kaçarak daha çok spor giyime yöneliyor.
  • Güzel oyuncu Fahriye Evcen beslenmesine de özen gösterdiğini ve bunun da güzellik sırları arasında çok büyük bir paya sahip olduğunu söylüyor. Yağlı yiyeceklerde, kızartmalardan, hamur işlerinden uzak duruyor. Mutfağa çok fazla girmediğini ancak sevdiği yemekleri de yapmaktan kendini alamıyor. Özellikle fırında makarna ve balıktan asla vazgeçmeyeceğini söylüyor. Balığın vücuda olan yararlarını bildiği için olsa gerek.


Son olarak güzel yıldız Fahriye Evcen bakımlı olmanın ve rutin olarak spor yapmanın, hem insanın vücuduna hem de insanın ruhuna çok iyi geleceğini söylüyor ve güzellik sırlarını yukarıda yazdığım şeylere bağladığını belirtiyor.

İlgili Konular
– Amine Gülşe’nin Makyajsız Fotoğrafları
– Çağla Şikel Güzellik Sırları
– Sinem Kobal Güzellik Sırları
– Pınar Altuğ Güzellik Sırları
– Kim Kardashian Makyajı

Etiketler:

Fahriye Evcen Güzellik Sırları Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Sudenaz diyor ki:

    Gerçekten çok güzel bir konuya, çok güzel bir şekilde değinmişsiniz. Emeğinize sağlık.

Sayfa başına git