Gliss Sıvı Saç Kremleri

Gliss Sıvı Saç Kremleri
9 Ocak 2016 tarihinde eklendi

Gliss Sıvı Saç Kremleri

Biz kadınların şüphesiz ki en değerli mücevheri saçlarıdır. Sağlıkla ışıldayan kusursuz saçlara sahip olmak için saç yıkama alışkanlıklarımıza dikkat etmeli, saç bakımımıza gereken önemi göstermeliyiz.

Saç Yıkamada Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

  • Saçımızı çok sıcak su yerine ılık su ile yıkamalıyız. Saçımızı yıkamada çok sıcak su kullanmak saç derimizde mevcut olan yağın saçın tamamına yayılmasına sebep olmaktadır.
  • Şampuanımızı saç tipimize uygun olarak seçmeliyiz. Saçımıza uygun olarak kullanmadığımız şampuanlar saçın PH dengesini bozabilmekte ve kepek gibi sorunlara neden olabilmektedir.
  • Şampuanımızı sık sık değiştirmek aynı şekilde saçımızın bozulmalara uğramasına sebep olabilir.
  • Şampuanımızı saç diplerinden başlayarak küçük masaj hareketleri ile uygulamalıyız.

Saçımızı yıkadıktan sonra ıslak haldeyken taramak pek çok kadının düştüğü bir hatadır. Saçımızın nemini öncelikle bir havlu yardımı ile özenle almalı, sonrasında ise saçımıza ısıdan koruyucu bakım kremlerinden uygulayarak kurutmalıyız. Saç kurutma işlemimizi tamamladıktan sonra Gliss sıvı saç kremlerinden saç tipimize uygun olanı saçımızın geneline saç boyumuzla doğru orantılı olarak 3-6 kere sıkmalıyız. Ardından tarama işlemimizi çok daha kolay bir biçimde gerçekleştirebiliriz.Gliss Sıvı Saç Kremleri Çeşitleri

  • Gliss Oil Nutritive Sıvı Saç Kremi: kırılma karşıtı özel formülü sayesinde yüksek ısılı maşa ve düzleştiricilerin saçlarımıza olumsuz etkilerinden maksimum koruma sağlar. Kolay kırılan uzun saçlar için ideal kullanım sağlar.
  • Gliss Satin Relax Sıvı Saç Kremi: yatıştırma ve parlak görünüm vadeden Gliss sıvı saç kremi çeşididir. Kuru ve asi, zor şekillenen saçlar için idealdir.
  • Gliss Liquid Silk Gloss Sıvı Saç Kremi: ipeksi görünüm sağlar. Cansız ve donuk saçların ihtiyacı olan tüm özellikler bu krem ile sağlanabilir.
  • Gliss Ultimate Repair Sıvı Saç Kremi: çok yıpranmış ve kuru saçlar için uygundur.
  • Gliss Total Repair Sıvı Saç Kremi: kuru ve yıpranmış saçlar için idealdir.
  • Gliss Ultimate Oil Elıxır Sıvı Saç Kremi: Çok işlem görmüş ve yıpranmış saçlar için mükemmel iyileştirme sağlar. Anında etki ile kolay tarama yoğun besleyici onarım ve saç kırılmalarına karşı koruma temel vaatlerindendir.

Bu tür ürünler yararlı olabileceği gibi aşırı kullanımda saç derisinin Ph dengesinin bozulmasına, çoğunlukla yağlanma, kepeklenme, saç derisinin dökülmesi gibi olumsuzluklara sebep olabilmektedir. Bu tarz problemlerle karşılaşmamak için önerdiğimiz miktarda kullanmaya dikkat ediniz. Farklı saç bakım kremleri ile birlikte kullanmak, özellikle yağ içerikli olanlar açısından sorun yaratabilir. Ürünü kullanmadan önce çalkalayınız ve göz ile temasından kaçınınız. Saçınıza ürünün üzerinde belirtilen uzaklıkta uygulayınız. Kullanmadan önce çalkalamazsanız ve saça olması gerekenden fazla yakınlıktan sıkarsanız saydığımız olumsuzluklarla karşılaşma ihtimaliniz vardır. Gliss sıvı saç kremleri deniz ve havuz sonrası dolaşmış saçlarınıza uygulamaya uygun ürünlerdir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git