Göz Altı Makyajı

Glowing-Skin
22 Ağustos 2015 tarihinde eklendi

Göz Altı Makyajı

Pek çok kadın göz altı torbalarından veya şişliklerinden dolayı rahatsızlık duymakla beraber göz altı makyajı yapmaya özen gösterirler. Bu makyaj türü ile beraber hem göz altı torbaları kapatılabiliyor, hem de şişlik durumu tamamen tarih olabiliyor! Doğru kapatıcılar ve doğru ürünler kullanmak sizlerin göz makyajınızı daha fazla güzel gösterecektir. Bu anlamda uygulanacak makyaj seçeneklerini iyi bilmeli ve uygulama durumunu da dikkatli şekilde gerçekleştirmelisiniz.

Bir Kapatıcı Nasıl Seçilmelidir?

  • Her zaman bir kapatıcı seçimi yapılırken kalın olmayan, mümkünse likit ve 1-2 ton kadar açık seçmenizi önermekteyiz. Piyasa da birçok marka kendi kapatıcılarını sunmaktadır. Bu yüzden tercih yaparken uygulamanızı öneriyoruz!
  • Göz altımız her zaman diğer bölgelere göre 1-2 ton kadar koyu olduğundan dolayı kişiler seçimini yaparken doğru tonu yakalayabilme hususunda 1-2 ton kadar açığını tercih etmelidir. Böyle bir yol izlendikten sonra doğru çözüm önerileri günümüze sunulur ve tamamen istenen durum ortaya çıkartılır. Göz altı kapatıcısı olmadığı zaman hiçbir şekilde istenen göz makyajı kalıcı olmaz. Bu yüzden kalıcılığını arttırabilmek adına her zaman göz altı makyajını eksiksiz bir şekilde yapmayı ihmal etmemelisiniz!
  • Bazı kadınlar beyaz renkten yana tercih yaparken, doğru tercihi yapma konusunda mutlaka doğru ürünler seçmeli ve benimsemelisiniz. Beyaz, sizlerin aydınlık bir hal almanıza neden olur ve bu da kusurları daha çok örtmek yerine, ortaya çıkartmasıyla bilinir.
  • Kapatıcı uygularken göz makyajınızı önce yapmanızı öneriyoruz. Daha sonra kapatıcı ile göz altına uygulamalar yapabilir ve doğru tonu yakalayarak makyajınıza son dokunuşu yapmış olursunuz.


4 adımda sizler de istenen göz altı makyajına ulaşabilirsiniz! Pek çok kozmetik markası doğru tonları yakalamanız konusunda her tene uygun ürünleri piyasaya sürmeyi ihmal etmemektedir. Bu evrede doğru ürünleri seçerek sizler de tamamıyla istenen görünümü yakalayabileceksiniz.

Artık uygulayacağınız bu yöntemler ile birlikte göz altı makyajları tam doğru tonu bulacaktır. Bugüne kadar milyonlarca kadının sorunu olan göz makyajını doğru bir dokunuş ile süslemek, eminiz ki içinizi bir hayli ferahlatacak! Bu yüzden ürünün sunumu ve doğrusunu seçebilmek adına denemeler yapmayı ihmal etmeyin!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git