Göz Büyütme Makyajı

buyuk-gozler-icin-makyaj-nasil-yapilmali
18 Eylül 2015 tarihinde eklendi

Göz Büyütme Makyajı

Göz büyütme makyajı son dönemlerde çekik ve kısık gözlü kadınlarımız için ortaya atılmış bir makyaj ürünüdür. Göz kapakları düşük olan hanımlarda bu makyajı uygulayarak gözlerini istenen boyutlara ulaştırabiliyor, tam anlamıyla bir göz büyütme durumunu da ortaya koyabiliyor. Şimdi sunacağımız yöntemler ile beraber artık göz büyütme makyajını tam olarak günümüze taşıyabilir ve bu makyaj ürününü deneyebilirsiniz. Bazı hileler kullanarak tam anlamıyla sonuç almak mümkündür. Bunun için öncelikle kaliteli bir makyaj setine sahip olmalısınız. Çünkü düşük kalitede ki bir makyaj setinde akma ve makyaj bozulması gibi sorunsallar sık sık karşımıza çıkabilmektedir.Gözleri Büyültmek İçin Altın Öneriler!

  1. Öncelikle far seçimi yapılırken olabildiğince açık tonlar seçilmelidir. Çünkü böyle bir yol izlendiği zaman istenen göz büyültme durumları günümüze sunulabilmektedir. En doğru ve en güzel formüller ile bu yolu izleyebilir, açık renkli far tonları ile ilk adımı atabilirsiniz.
  2. Kaşlarınızın kalın olmasına önem verin. Gözü doldurmalı ve her zaman göz kapağı bölümünü kapatmalıdır. Kalın kaş, bir bakış hilesi için önemli bir yoldur. Bu yüzden kaş kalemi ile kaşlarınızı daha belirgin ve dolgun yapabilir; bunun yanı sıra doğru ürünler kullanarak da kaşlarınıza istenen boyutlarda bir durum ortaya koyabilirsiniz.
  3. Siyah kalemler bilindiği gibi gözleri küçülten bir yapıya sahiptir. Bunun tam tersi olarak da büyültmek için beyaz tonlarda kalemler tercih edilmelidir. Bu yol izlendiği zaman istenen sonuçlara ulaşabileceğiniz gibi, göz yapınızı da tam anlamıyla büyültebilme yolunu izleyebilirsiniz.
  4. Gözleri büyültmek için makyaj yapıyorsanız göz kalemi, far ve aydınlatıcı gibi ürünleri kullanarak da bir destek durumunu ortaya çıkarmalısınız. Bu yöntemle beraber kesin ve kalıcı sonuçlar alınabilmektedir. Sürümü kolay olan kalemler tercih edin. Çünkü böyle bir yol izlendiği zaman kesin sonuçlar alınabilir.

Göz Makyajı İçin En Önemli Ayrıntılar

  1. Yüzünüzü mutlaka bir tonik ile temizlemeyi atlamayın.
  2. Makyaj yapmadan önce cildin temiz olması, makyajı daha ayrıntılı ve güzel gösterir.
  3. Göz makyajı sırasında yavaş ve sakin hareket edin. Aksi halde en ufak bir yanlış tüm makyajı bozabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git