Gülben Ergen Göz Makyajı

gülben3
18 Ağustos 2015 tarihinde eklendi

Gülben Ergen Göz Makyajı

Son dönemlerin popüler sanatçılarından bir tanesi olan Gülben Ergen, aynı zamanda makyajı ile de dikkat çekiyor. Pek çok hanımın merak ettiği bu makyaj kürünü bizlere açıklayan sanatçının şimdi nasıl bir göz makyajı yaptığına dikkatli bakalım. Elmacık kemiklerinin çıkıntılı olmasıyla gözlerini daha fazla ön plana sokabilen Gülben Ergen göz makyajı ile dikkatleri üzerine çevirmeye devam etmekte! Şimdi adım adım Gülben Ergen Göz makyajını inceleyelim.

  1. Birinci olarak göz çevresine allık uygulaması yapmaktır. Özellikle elmacık kemiklerini kapsayacak olan bu allık uygulamasıyla birlikte sizler de gözlerinizi Gülben Ergen gibi çekici ve güzel hale dönüştürebilirsiniz. Ten renginizden bir ton açığı ve aynı ten rengine ait olan 2 farklı allık edinin ve daha sonra elmacık kemiğinin alt tarafına koyu allık ile geçiş yapın. Daha sonra kemiklerin üzerine ise bir ton açık allık ile uygulama yapın.
  2. Far seçiminizi kahverengiden yana yapmalısınız! Far ile göz kapaklarınıza güzel bir uygulama yapmalısınız. Çok abartılı olmamakla beraber tüm göz kapağına yedirme işlemini tamamlayın.
  3. Siyah göz kalemi ile kirpik diplerine bir çekiş yapın. Fazla abartmamak koşulu ile çizginizi ince ince çekerek birleştirin. Daha sonra ki süreç için ise bu uygulamayı tamamlamalı, diğer uygulama için eyelinere geçiş yapmalısınız.
  4. Eyeliner uygulaması için ise yapmanız gereken fazla uzatmadan bir geçiş yapmaktır. Bilindiği gibi Gülben Ergen göz makyajı yaparken hiç bu tarz ürünleri abartmaz. Sizler de abartmadan eyeliner kullanabilirsiniz.
  5. Son olarak da kirpiklerinizi göz önünde bulundurmak koşulu ile bir rimel kullanabilir, maskara ile de süslemeleri tamamladıktan sonra Gülben Ergen makyajına ulaşabilirsiniz!


Gülben Ergen göz makyajı bu kadar basit! Sizler için 5 madde de göz makyajının nasıl yapıldığı konusu ile alakalı bilgilendirme yaptık.

Gülben Ergen Makyaj Ürünleri Nelerdir?

Tabii ki bu tür ünlü sanatçılar dünyaca ünlü markanın çıkardığı makyaj ürünlerini tercih etmektedir. Keseniz buna müsait değilse yine orta kalite de bir makyaj ürünü ile aynı sonuçları alabilirsiniz. Bu süreçte önemli olan şey pahalı ürünler değil, nasıl uygulama yaptığınızdır! Bu uygulamalar sonucunda da makyajınız tam anlamıyla istenen sonuçlara ulaşacağı gibi, sizler için de herhangi bir sorunsal söz konusu olmayacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git