Kedi Gözü Makyajı

1_133201214148_32613
24 Ağustos 2015 tarihinde eklendi

Kedi Gözü Makyajı

Sadece birkaç adımda kedi gözü makyajı elde etmeye var mısınız? Bilindiği gibi pek çok Hollywood sanatçısı bu tip makyaj türlerine önem vermekte ve denemektedir. Bu sebepten dolayı da doğru bir makyaj ürününün denenebilmesi açısından, yüz yapınıza en uygun makyaj türlerini elde etmelisiniz. Bu anlamda tüm kadınlarımıza kolaylıkla uyum sağlayabilecek kedi gözü makyajını birkaç adımda sizler için listeliyoruz! Bu sene sadelik ve doğal ten rengi tonlarının hakim olduğu kedi gözü makyajı, abartısız bir makyaja ulaşmanızı sağlamaktadır.

Birkaç Adımda Kedi Gözü Makyajı

  1. İşe kirpiklerden başlamalısınız. Kirpik diplerine siyah göz kalemi çekin ve makyaja bu şekilde başlayın. Boşluk olmaması açısından oldukça önemli bir adımdır.
  2. Gözlerin ortasından başlayın ve göz kapağının kenarına kadar likit liner sürün. Kirpik hizasını takip ettiğinize emin olmalısınız!
  3. Daha sonra çok ince olmak koşulu ile kirpik hizasının ön tarafına da likit sürün.
  4. El titremesi sorunlarınız var ise kaşınızın altına bir post-it yapıştırın ve onu takip edin. Bu kesin çözüm almanızı ve hizalamada sorun yaşamamanızı sağlar.
  5. Bu adımda ise göz kenarınızın hemen üstüne kirpik çizgisini dik kesecek bir çizgi çekip, içini doldurmalısınız. Bakışınızı güçlendirmek için çizgiyi aşağı doğru kalınlaştırmada fayda vardır.
  6. Makyaj tamamlandıktan sonra taşan yerleri temizlemek ve makyajınızı sivri hatlara kavuşturmak için kulak pamuğu kullanın. Ucunda ki pamuğu inceltmeyi de ihmal etmeyin.
  7. Ve artık muhteşem bakışlar için hazırsınız!


7 adımda muhteşem sonuçlar alacağınız kedi gözü makyajı sizlere ulaştırılıyor! Pek çok kadın, gündelik makyaj yapmak istedikleri zaman bu tarz kolay ve çabuk yapılabilen, çekici bakışlar kazandıran makyaj türlerine önem vermektedir. Bu sebepten dolayı da web sitesi olarak sizlere daima yenilikçi makyaj önerileri yapmayı ihmal etmemekteyiz.

Hangi Makyaj Markasını Kullanmalıyım?

Bu konuda tamamen özgürsünüz! Fakat kaliteli malzemeler kullanmak makyajın ömrünü uzatacağı gibi, daha kaliteli kılma konusunda yardımcı olur. Tabii ki kesenize göre seçimler yapmak her zaman daha doğru sonuçlar almanızı tetikler. Bu sebepten dolayı da ürün seçimi yapılırken bu tip ayrıntıları gözden geçirmeyi de ihmal etmemelisiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git