Kırışıklıklar ve Cilt Lekeleri İçin Salatalık Maskesi

kırışıklıklar-ve-cilt-lekeleri-için-salatalık-maskesi
26 Nisan 2015 tarihinde eklendi

Kırışıklıklar ve Cilt Lekeleri İçin Salatalık Maskesi

Her bayanın en büyük hayalidir. Sorunsuz bir cilde sahip olmaktır. Özelliklede bizim için en değerli olan yüzümüzdeki lekeler ve kırışıklar bizim için kâbus dur. Yaşınız iler dikçe oluşan kırışıklar, aşırı verilen kilolar kırışıklıklara sebeptir. Bu gibi sorunlarla başa çıkmak için kolayca hazırlayacağınız maskelerle sorunlarınızdan kurtulmak kolaydır. Salatalığın mucize etkisi hem kırışıklıklarda hem de lekelere oldukça etkisi vardır. Sizin için kolayca ev de hazırlayacağınız ve uygulayabileceğiniz salata maskeleri araştırdık. Bu maskeleri mutlaka uygulayın.

Salatalık maskesi,

Gerekli Malzemeler;

  • 1 salatalık
  • 1 yemek kaşığı yoğurt

Hazırlanışı ve Uygulanışı: Salatalığı soyun ve rendeleyin bir kâseye koyun üzerine bir kaşık yoğurt koyun ve karıştırın karışımı kıvama gelince. Temiz yüzünüze uygulayın karışımı yüzünüzde 20-25 dakika bekletin sonra ılık suyla temizleyin. Haftada bir defa bu maskeyi yapın.İkinci salatalık maskesi ise,

Gerekli Malzemeler;

  • 1 yemek kaşığı salatalığın suyu
  • 1 çay kaşığı krema
  • 1 yumurtanın beyazı
  • 1 çay kaşığı gül suyu

Hazırlanışı ve Uygulanışı: Derin cam bir kâseye öncelikle kremayı sonra yumurtanın beyazını ve salatalık suyunu koyun ve iyice karıştırın en son kıvama gül suyunu ekleyin tekrar karıştırın karışımı ince bir bez üzerine bırakın sonra bezi gözleriniz hariç yüzünüze uygulayın yarım saat yüzünüzde kalsın.

Salatalık maskeleri mükemmel bir sonuç verecektir bu maske kırışıklar içindir. Haftada bir defa uygulayın kırışıklardan kurtuluncaya kadar maskeye devam edin.

Yaza Özel Cilt Bakım Maskeleri başlıklı yazımızı okumak için tıklayınız. 

Beyaz Kil Maskesi Tarifi başlıklı yazımızı okumak için tıklayınız.

Doğal Yüz Peeling Tarifleri başlıklı yazımızı okumak için tıklayınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git