Kısa Tırnak Modası

Kısa Tırnak Moda
16 Eylül 2017 tarihinde eklendi

Bir zamanlar kadınların uzun uzun tırnaklara sahip olmaları yaygın görünen bir durumdu. Bugün iş gücünde daha fazla kadın bulunduğunda uzun tırnak hemen her zaman pratik olmayabilir. Onları tek bir amaç için korumak, kendi başına çalışmak zor olabilir. Bunun da ötesinde, potansiyel olarak kırma ve çizmeme konusunda endişelenmeliyiz. Buna ek olarak, işiniz manuel veya hatta bir bilgisayar ile çalışmaksa, bazen daha uzun tırnaklar ile işinizi yapabilmek gerçekçi değildir.

Bugün, kolay tırnak tasarımlarıyla kısa tırnaklarınızı dekoratif hale getirmek için çeşitli fikirler sunmaya başlıyoruz. Bu Kısa Tırnak Modası, evinizde bile yapabileceğiniz çok kolay, uzun ömürlü ve ilginç tırnak tasarımlarına sahiptir. Bu kısa tırnak tasarımı akımı artık uzun tırnakları bir kenara atmanızı sağlayacak çılgın ve çok güzel fikirler de içeriyor.

Mermer kısa tırnak

Kısa tırnaklarınıza uygun bir tür tırnak güzelliği mermer sanatıdır. Parlatma işleminin basitliği ve kolaylığı nedeniyle, kendiniz de yapabilirsiniz. Bu Kısa Tırnak Modası sanatında yaratacağınız çok çeşitli tasarımlar var. Farklı renklerle oluşturulan tonlar, tasarımı göz alıcı yapar. Mermer tırnak tasarımı çoğunlukla başparmak tırnağında yapılır.

İnternette mermer sanatının harika birçok örneğini görebilirsiniz. En göze çarpan örneklerden birinde kişi parlak siyah tırnak cilasıyla başlamış ve daha sonra tırnağın üst köşesinde dolaşan lekeler eklemiştir. Bu özel tasarımda en az 7 farklı renk kullanılmış, bu nedenle kesinlikle farklı renk tırnak cilalarına bol erişebilen birisine daha uygun. Elde ettiği tüm renklerin, pastel stil renklerinden daha fazla olduğunu ve hepsinin birlikte gerçekten iyi bir uyum yakaladığını unutmayın.Parlak tırnaklar

Özellikle parti insanıysanız ve çok dekoratif ve çekici bir şey denemek isterseniz, müthiş bir fikir Glitter French tipini denemektir. Oldukça çok yönlü ve bu tarzda çok cila olduğundan, bu türde yaratıcı tasarımlar yapma seçeneğine sahipsiniz.

Tercih edeceğiniz modelBambi temalı güzel ve eşsiz bir tasarım olabilir. Düşündüğünüz gibi kesinlikle bir DIY işi değil ve bir profesyonel tarafından yapılır. Tırnaklarınız kendinizi ifade etmek ve çıkarlarınızı göstermek için harika bir yol olabilir. Bu düşünceyle, en sevdiğiniz şeylerin etrafında tırnak temanız ile dikkat çekebilirsiniz.

Çiçekli desenler

Seçimleriniz yalnızca burada bitmiyor. Ayrıca, çiçek desenleri ile renklendirilmiş tırnak seçenekleri ve aynı zamanda, 3 boyutlu tırnak sanatının bir formu olan elmas taklidi tasarımları var. Elmas taşları farklı şekil, boyut ve renklerde mevcuttur. Bu basit aksesuarı muhteşem tasarımlar oluşturmak ve kendinizi cazibe merkezi haline getirmek için kullanmanız için bir seçeneğiniz var.

Kısa Tırnak Modasıseçeneklerinden çiçekli desenler kategorisinde en dikkat çekenlerden biri ünlü Japon kiraz çiçekleri içeren güzel bir tasarım. Zor görünse de, tırnak sanatıyla ilgili tasarım oldukça basit. Çok güzel görünmesini sağlayan şey, renkleri gerçekten iyi koordine etmiş olmalarıdır. Siyahlar, pembeler ve griller her zaman birlikte iyi çalışırlar ve bazen renkler birlikte olup olmayacaklarını bilmiyorsanız, sadece bir tırnakta test etmeniz iyi bir fikir olabilir, böylece hoşunuza gitmezse her zaman silip yeniden hazırlayabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git