Küçük Gözleri Büyük Gösteren Makyaj Önerileri

Küçük Gözleri Büyük Gösteren Makyaj Önerileri
5 Şubat 2017 tarihinde eklendi

Küçük gözlere sahipseniz belirli makyaj hileleri ile gözlerinizi olduğundan daha büyük gösterebilirsiniz. Belirli makyaj önerileri küçük dokunuşlar ile gözlerinizde bambaşka bir hava katacaktır. Bunun için kullanacağınız ürünleri temin etmeniz yeterli olacaktır. Cildiniz çok hassas olduğu için kullanılacak tüm makyaj ürünlerini kaliteli bir biçimde seçmeniz gerekmektedir. Küçük gözleri büyük gösteren makyaj önerilerini yazımızı okuyarak hızlı bir biçimde öğrenebilirsiniz. Bunun için belirli yöntemleri öğrenmeniz hızlı ve pratik bir biçimde makyaj yapmayı sağlayacaktır. Bu küçük ve basit önerileri her gün kullanabilir, daha güzel gözlere sahip olabilirsiniz. Bu öneriler sayesinde küçük göz sorunundan istediğiniz anda kurtulabilirsiniz.

Basit Makyaj Hileleri

Küçük gözleri daha büyük göstermek için uygulanacak yöntemlerden birisi kaşların altına yapılacak işlemlerdir. Kaşlarınızın altına parlak renklerde far sürerek daha büyük gözlere sahip olabilirsiniz. Bunun için kullanacağınız farların rengi önemsizdir. Elbisenize ya da göz renginize uygun simli bir farı gözlerinizin altına sürerek çok daha büyük gözlere sahip olabilirsiniz. Bunun için yaptığınız makyajdan daha açık renkte bir far seçmeniz önerilmektedir. Açık renk gözlerinizin daha fazla belirgin olmasını sağlayacaktır.Küçük gözleri büyük gösterecek makyaj hilelerinden birisi de far bazı kullanımıdır. Far bazı kullanımı yaparak daha geniş ve büyük gözlere sahip olabilirsiniz. Far bazı aynı zamanda yaptığınız göz makyajının daha fazla kalıcı olmasını sağlamakta ve gün boyu bakımlı olmanıza olanak tanımaktadır.  Gözlerinizi daha büyük hale getirmek için göz altlarınızdaki siyah çizgilerden de kurtulmanız gereklidir. Bu çizgiler gözlerinizi daha küçük gösterdiği için gözlerin altındaki siyah çizgilere kapatıcı sürmeniz daha büyük gözler için ideal bir uygulama olacaktır. Kirpik uzatıcı maskara kullanımı yapmak da büyük gözlere sahip olmanızı sağlayacaktır. Bununla birlikte kaş bakımı yapmanız da gözlerinizi daha büyük hale getirecektir. Küçük gözlerde kaşlar ön planda olacağı için kaş bakımı yapmak gereklidir.

Küçük Gözlerde Ufak Dokunuşlarla Değişim

Küçük gözlerinizi daha büyük göstermek için ufak dokunuşlar yeterli olacaktır. Şişkin gözler de gözleri daha küçük gösterecektir. Bu sebeple şişkin gözleri tedavi etmeniz de önemlidir. Aşırı eyeliner kullanmak da gözlerinizi olduğundan daha küçük gösterecektir. Bu sebeple günlük yaşamınızda eyeliner kullanımınızı azaltmanız faydalı olacaktır. Kıvrık kirpikler de gözleri daha büyük göstermektedir. Kıvrık kirpiklere sahip olmak için kırpık kıvırıcı makine kullanabilirsiniz. Oldukça ucuza satılan bu ürünleri günlük olarak kullanabilir, kısa süre içinde kıvrık ve daha büyük görünen gözlere sahip olabilirsiniz. Küçük gözleri büyük gösteren makyaj önerileri arasında yer alan  bu maddelerin tamamını kullanabilir ve daha büyük görünen gözlere sahip olabilirsiniz. Bu küçük öneriler için gerekli malzemeleri her yerde bulabilirsiniz. Kozmetik dükkanlarından satın alacağınız bu ürünlerin kaliteli olanlarını tercih etmeniz uygun bir seçim olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git