Maske İle Gençleşin

Maske İle Gençleşin
26 Eylül 2017 tarihinde eklendi

Kişilerin genç hissetmesi ve kırışıklarını ortadan kaldırmak için birden fazla maske benzeri ürünler kullanılır. Bu maskeler kişilere kendilerini daha genç hissettirir. Ve ciddi anlamda da genç bir görünüm sağlar. Maske ile gençleşin ve yenilenin! Gençleşme adına doğal yollardan faydalanmak isteyen kişiler bu yöntemlerle gençlik avantajlarından faydalanabilir. Ki kişilerin çoğu da doğal maskeler tercih ederek güzelliklerine güzellik katar. Doğal maskeler genel olarak diğer maskelerden daha çok tercih edilir. Ancak bir takım firma üretimi maskeler de sık sık kullanılır. Kişiler kırışıklıklarını ortadan kaldırma amacıyla maskeler kullanır. Daha doğrusu cilt düzenli olarak nemlendirilir ve kırışıklık oluşması engellenmektedir. Göz kenarında, dudak kenarında oluşabilecek kırışıklıklar bu maskeler sayesinde engellenir. Kişiler kırışıklık yaşına geldiğinde bile kendilerini daha genç hisseder ve görür. Bu nedenle maske ile gençleşme durumu sıklıkla rastlanır. Elbette bunun dışında kullanılan doğal yöntemlerde sıklıkla görülür. Ki doğal ürünlerin kullanımı cilt sağlığı için de daha önemli durumlar arasında yer eder.

Doğal Ürünler İle Gençleşme MaskeleriKırışıklıklar İçin Tek Başına Kullanılabilecek Ürünler: Kırışıklıkların ortadan kaldırılması açısından sarı biber kullanımı oldukça yaygındır. Sarı biber kullanımı sayesinde kırışıklıkların azaltıldığı bilinir. Yumurta beyazı da ciltte oluşan kırışıklık ve sarkmalara karşı ciddi anlam da bir çözüm olarak görülebilir. Yumurta beyazı düzenli olarak kırışıklıklara uygulandığında ciddi anlamda kırışıklarda azaltılma görülür. Tam arpa gibi ürünler de kullanılırken yüzdeki kırışıklık ve sarkmalara karşı iyi geldiği gözlemlenir. Somon balığı da ciltte oluşan hem lekelere hem de kırışıklıklara ciddi anlamda iyi gelir. Maske ile gençleşin ve güzelleşin!

Kırışıklıklara Uygulanabilecek Doğal Maske Karışımları

  1. Keten Tohumu Lapası: Keten tohumu kişilerin kullandığı kırışıklık azaltıcı ürünlerdir. 3 yemek kaşığı keten tohumunu kişiler döverek toz hale getirmektedir. Toz haline getirilen keten tohumu ılık su ile lapa haline getirilir. Ardından içerisine 1 çorba kaşığı bal ve 1 tatlı kaşığı tereyağı bu lapanın içerisine eklenmektedir. Yüze uygulandığı takdir de yüz sıkılaşır ve kırışma ihtimali azaltılır.
  2. Portakal Kabuğu İle Gençleşme: Maske ile gençleşin ve güzelleşin! 2 çorba kaşığı portakal kabuğu öncelikle yeterli bir üründür. Sonrasında içerisine yoğurt, bal, zeytinyağı damlatılır. Ve karışım oluşturulur. Karışım hem ölü derileri yok eder hem de kırışıklık maksimum azalır.

Birden çok doğal ürünler ve karışımlar maske olarak kullanılır. Ve ciltte ciddi olarak düzelme görülür.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git