Mavi Göz Makyajı

renkli-gozluler-icin-makyaj-2
2 Temmuz 2015 tarihinde eklendi

Mavi Göz Makyajı

Bugüne kadar pek çok göz rengine göre özel makyaj seçenekleri sunduk. Şimdi de günümüzün trend makyaj türlerinden birisi olan mavi göz makyajını sizlere tanıtacağız. Bu göz makyajı ile beraber artık renkli gözlerinizi daha şık gösterebilecek, kendinizi daha iyi hissedebileceksiniz! Mavi göz çok sık rastlanan bir göz rengi olmadığından dolayı da her zaman iyi bakımları uygulanmalı ve gözleri ön plana çıkarmalısınız!

Şimdi sunacağımız mavi göz makyajı ile sizlerde ortamı yıkmaya ve kendinizi muhteşem hissetmeye hazır olun! Size 5 adımda kendinizi iyi hissedebileceğiniz mavi göz makyajının en pratik halini sunacağız.

Mavi Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

  1. Göz kapaklarınızın temiz ve kuru olmasına dikkat edin. Bu adımı aştıysanız hemen göz kapaklarına primer uygulayarak makyaja başlayın!
  2. Seçeceğiniz eyelineri üst kirpik diplerine çekin ve şakaklarınıza kadar bir kuyruk oluşturun!
  3. Rengini belirleyeceğiniz -Koyu mavi göz kalemi önerilir- göz kalemini çektiğin eyeliner çizgisinin üstüne bir daha çekin.
  4. Kirpik diplerine tekrar göz kalemi ile bir çizgi daha çekin. Bunun amacı gözlere uygulanacak makyajların tonlama uygulamasıdır. 3 farklı renk tonunu buluşturmayla birlikte şık bir göz kapağınız olacak!
  5. İki kat maskara sür ve makyajı tamamla!


Bu adımları uygulayarak 5 dakika içerisinde hem şık, hem de birbirinden güzel tonları yakalamak mümkündür! Bugüne dek sunduğumuz makyaj önerileri pek çok kişi tarafından sevildi ve ilgi gördü. Bu sebepten dolayı da daima sizlere uyabilecek makyaj türlerini denemeye, bu açıdan değerlendirmeye ve sizlerin iyi görünebilmesini hedef bilmeye dikkat ediyoruz!

Bu aşamadan düşünüldüğü zaman ise mavi göz makyajını tam anlamıyla bitirerek sizlerde şık ve güzel bir görüntüye sahip olabilirsiniz! O halde hemen makyajınızı tamamlayın ve sizlerde şıklığınızı koruyup, eşsiz bir görüntü alabilme hususunda yeni adımlar atın! Türkiye’de ki ipek çok hanımın mavi gözlere sahip olduğunu biliyoruz. Bu sebeple sizlere doğru makyaj yapma tekniğinizi yansıtabilme adına da her zaman en doğru makyaj kuramlarını uygulamanızı sağladık. Artık bu makyajlar ile beraber işlemler çok basit ve kolay bir hal alacak!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git