Oje Desenleri Nasıl Yapılır?

Cadilar-Gunu-icin-Oje-Desenleri_5120e
7 Eylül 2015 tarihinde eklendi

Oje Desenleri Nasıl Yapılır?

Son dönemlere oje desenleri damgasını vurdu ve özellikle yaz aylarında pek çok kadın, ojelerini desenli figürlerden yana kullandı. Peki, oje desenleri nasıl yapılır? Çok basit bir teknik ile beraber oje desenlerini ortaya çıkarmak mümkündür. Bunun için yapmanız gereken tek şey, doğru bir kalıp kullanmak ve birkaç farklı renkte ki ojeye sahip olmaktır. Basit teknikler üzerine giderek siz de istenen oje desenlerini ortaya çıkarabilirsiniz.

Oje desenleri oluşturmak için birkaç farklı teknik ve metot vardır;

  1. Kalıp üzerinden yapılan oje desenleri!

Genel olarak kadınlarımızın tercih ettiği oje desenleri yaratma durumudur. Hazır olarak satın alınmış olan kalıpları tırnak üzerine yapıştırarak kendiniz ortaya muhteşem ve garantili bir işlem çıkartabilirsiniz. Oje sürme konusunda pek de iyi olmayan hanımlarımız genel olarak bu tür işlemleri kullanmaktadır. Ortaya kesin ve kalıcı sonuçlar ulaştırdığından dolayı başlıca tercih sebebidir.

  1. Kendi oluşturduğunuz kalıplar ile yapılan oje desenleri!Kimi zaman şeritli bir oje yapmak istediğinizde, ortaya üstün çaba gerektirmeyecek ve basit bir şekilde çıkartılacak birkaç parça objeyi kendiniz yaratabilir, böylelikle tırnaklarınıza muhteşem şekiller verebilirsiniz. Genel anlamda sizler için hem daha masrafsız, hem de daha ucu açık bir durum söz konusu olabilir. Bu yüzden kadınlarımızın bu tip yöntemleri de sık sık denediğini biliyoruz.

  1. Hiçbir obje kullanmadan yapılabilen oje desenleri!

Bu genel olarak oje sürme konusunda yeteri kadar tecrübe edinmiş olan hanımlarımızın denediği bir yöntemdir. Doğru ve olumlu sonuçlara ulaşabilme hususunda sizlere en iyi tecrübelerin ulaştırılması ile ortaya koyacağınız muhteşem sonuçlar söz konusu olabilmektedir. Sizlere birkaç farklı tip oje rengi, sonuca ulaşmanız adına en iyi çözüm önerilerini sunacaktır. Bu hususta gereken tek şey ise sizlerin oje konusunda tecrübeli ve rahat davranabilmeniz ile alakalı!

Artık sizler de oje desenleri nasıl yapılır sorusuna tam anlamıyla çözüm bulmuş oldunuz. Bu 3 farklı yöntemden herhangi birisine başvurarak bu yaz aylarında muhteşem desenli ojeleriniz ile kendinizi ödüllendirin. Artık bu evrede sizler için lazım olan tek şey bu 3 yöntemden herhangi birisini belirlemek ve işlemleri tamamlamak!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git