Oje Nasıl Çabuk Kurur

kalici-oje
20 Haziran 2015 tarihinde eklendi

Oje Nasıl Çabuk Kurur?

Birçok hanımın gündelik yaşantısında oje kullanımı yaptığını ve ojeyi hayatlarının önemli bir yerine koyduğunu bilmekteyiz. Bu sebepten dolayı da kimi zaman acilen evden çıkıp, bir yere yetişmeniz gerektiği dönemlerde ojenin kuruma süreci bizler için büyük bir sorun haline dönüşebiliyor.

Oje sürmeden evden çıkamayan hanımların sıklığı oldukça fazla! Bu tip sorunlarda da aciliyeti olduğu süreçler içerisinde kadınlarımız daima bu işlerini 1 gün öncesinden halletmeye özen gösteriyor. Fakat kimi zaman oje sürmeyi unutan ve son dakikalar da oje sürmek zorunda kalan hanımlarımıza, şimdi nasıl oje çabuk kurur ile alakalı bir yazı hazırlıyor, pratik 5 yöntemle beraber ojeyi çabuk kurutacağınız bir izlenim sunuyoruz.Ojeyi Hızlı Kurutmanın 5 Pratik Yolu

  1. Saç kurutma makinesi. Eğer evde iseniz saç kurutma makinesi tutarak ojenin çabucak kurumasını sağlayabilirsiniz. Genel olarak hanımlarımızın da ilk olarak tercih ettiği bu durum, kolay kurumasına da fazlası ile elverişlidir.
  2. Buzlu su. Buzlu su yapın ve ojeyi sürdükten sonra 1 dakika süreci ile ellerinizi bu suyun içerisine sokun. Çabucak kuruduğunu fark edeceksiniz! Aynı zamanda oje çıkarmak için de altın yöntem olarak bilinen sıcak su yöntemi, ters işlenerek ojelerin kurumasına oldukça yardımcı bir yöntem!
  3. Dondurucular! Eğer aceleniz var ve oje kuruma sürecini beklemek sizler için uzun bir vakit geliyor ise, buzdolabının üst kapağını açın ve ellerinizi dondurucuya sokun. Birkaç saniyede donduğunu ve çabuk kuruduğunu göreceksiniz!
  4. İnce kat atın! 2 kalın kat atmak yerine, 3 ince kat atın ve her bir katın saniyeler içerisinde kuruduğunu görün. Bu daha uzun süreli bir vakit ayırma gibi görülse de, kuruma sürecini fazlası ile kolaylaştırmaktadır.
  5. Pişirme spreyi! Tırnaklarınızın üzerine pişirme spreyi sıkarak çabucak kurumasına yardımcı olabilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz bu 5 yöntem içerisinden herhangi birisini seçebilir, tırnakların çabuk kurumasına yardımcı olabilirsiniz. Artık hanımlarımız oje kurutma sürecini hiçbir anlamda kafalarına takmıyor ve kolaylıkla kurumalarına öncülük ediyor! Oje nasıl kurur diyen hanımlarımıza özel hazırladığımız bu yazıdan faydalanmak adına yöntemleri deneyebilirsiniz. Artık oje kurutmak hiçbir şekilde dert haline dönüşmeyecek ve kolaylıkla kurutabileceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git