Ojede Yeni Trendler

Ojede Yeni Trendler
26 Nisan 2016 tarihinde eklendi

Ojede Yeni Trendler

Ojeler eller ve ayakların bakımını tamamlar. Onlar göz alıcı hale getirirler. Ojeli tırnaklar her zaman daha dikkat çekici daha gösterişlidir. Kadın güzelliğini ve zarafetini tamamlarlar. Doğallık insanoğlunun vazgeçilmezleri arasına girdi. Doğal beslenme, doğal görünme sıkça duyduğumuz kavramlardan ve doğallık adeta bir tutku haline geldi.  Ojede yeni trendler de doğallıktan nasibini aldı. Bu sezon oje tercihlerinizi yaparken el ve ayaklarınızın sade ve bakımlı görünmesi için tercihlerini aşağıdaki ojelerden yana kullanmalısınız.

Doğal Renkli Ojeler

Elleriniz ve ayaklarınızın sade ve bir o kadar da bakımlı görünebilmesi için doğal renkleri tercih etmelisiniz. Peki doğal renkler derken kastettiğimiz nedir? Tırnak rengine yakın renkler doğal renklerdir. Beyaz, kırık beyaz, cosmic latte, krem,fildişi rengi, manolya rengi, old lace ve deniz kabuğu rengindeki ojelerle tırnaklarınızda doğallığı yakalayabilirsiniz.

Mat Görünümlü Ojeler

Doğal renkli ojeler dışında her renk ojeyi tırnaklarınıza sürebilirsiniz ancak mat olması koşuluyla. Mat ve iki kat sürülmüş ojeler bu sezon çok moda. Ellerinizin dikkat çekmesini ve havalı görünmesini istiyorsanız şayet mat ojelerinizi kalın bir şekilde tırnaklarınıza sürün.

Mavi ve Yeşil Renkli Ojeler

Mavi ve yeşil renk insan üzerinde ferahlatıcı bir etki yaratır. Aynı zamanda tabiatın da rengidir. Mavi deniz, yeşil orman doğanın renkleridir. Kraliyet mavisi, safir rengi,turkuaz, çelik mavisi, menekşe rengi, teal, gök mavisi, berrak mavi ve pers yeşili, zümrüt yeşili, zeytin yeşili, yonca yeşili, koyu pastel yeşil, lime rengi ve özelliklede kamuflaj yeşili bu sezon çok moda.Gri Renkli Ojeler

 Gri renkli ojeleri giydiğiniz her renk kıyafetle kullanabilirsiniz. Grinin her tonunu bu sene doya doya el ve ayak tırnaklarınızda kullanabilirsiniz.

Siyah Beyaz Ojeler

 Ojede yeni trendlerden biri de siyah ve beyaz renkli olanlardır. Siyah ve beyaz asaletin rengidir. Asil görünen eller ve ayaklar için siyah ve beyaz ojeleri tercih edin. Ama bu kez iki renk ojeyi kombinleyerek kullanın ve beyaz renk yoğunlukta olsun. Küçük bir örnek verebiliriz. Beyaz renk ojeyi tırnağınıza sürüp kurumasını bekleyin. Siyah renkli oje ile de tırnak ucuna paralel olarak iki küçük çizgi çekin ve yeniden kurutun. Üzerine de parlatıcı renksiz bir oje sürerek deseninizi sabitleyebilirsiniz. Desen konusu tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış.

Kırmızı Hatta Kıpkırmızı Renkli Ojeler

Ojede yeni trendler için son önerimiz bir klasik. Kırmızı renkli ojeler her dönem modadır. Tırnaklar için bir klasiktir. Kırmızı ojeyi bayanlar genellikle gece elbiseleriyle kullanmayı tercih ederler. Ama bu sezon durum biraz tersine döndü. Spor giysilerinizle de kırmızı ojeleri kullanmalısınız ki hem yakın hem de uzak mesafeden fark edilebilesiniz. Kırmızı sıcak bir renktir. Dikkat çekici, iştah açıcı ve uyku kaçırıcı bir renktir. Mutluluğu, kararlılığı ve azmi temsil eder. Seksi görünümlü eller ve ayaklarınız olsun istiyorsanız kırmızı, kıpkırmızı, pers gülü rengi, şarap rengi, sıcak magenta, mercan kırmızısı, kardinal kırmızısı renkteki ojeler tam size göredir.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git