Pelin Karahan Makyaj Sırları

pelin karahan
6 Mayıs 2015 tarihinde eklendi

Pelin Karahan Makyaj Sırları

Oyunculuğu ile son günlerde dikkatleri üzerine toplayan Pelin Karahan oyunculuğunun yanında güzelliği ile de çok dikkat çekmektedir. Masmavi gözleri ile güzelliğine güzellik katan Pelin Karahan makyajına çok dikkat ettiğini ifade etmektedir. Pelin Karahan gibi güzel bir cilde ve güzel yapılmış bir makyaja sahip olmak isteyen bayanlar bu yazı tam sizlik.
Pelin Karahan cildinin güzel kalmasına çok dikkat etmektedir. Cildine buhar uygulayarak sıkılaşmasını sağlamaktadır.

Pelin Karahan beyaz tenli ve mavi gözlü olduğundan koyu saç renkleri daha çok yakışır. Eğer sizde Pelin Karahan gibi beyaz tenli ve renkli gözlü iseniz koyu renk saçları tercih edebilirsiniz.Pelin Karahan, kapatıcısının makyaj çantasından hiçbir zaman eksik olmadığını ifade etmektedir. Güzel oyuncu zaten renkli gözlü olduğundan ve son derece dikkat çektiğinden dolayı ağır bir makyaj yapmamaktadır. Hafif bir far sürdükten sonra ince bir eyeliner çekmektedir. Yoğun olmayan bir maskara ile göz makyajını tamamlamaktadır.
Güzel oyuncu fazla fondöten kullanmamaktadır. Cildine uygun çok fazla koyu olmayan açık bir fondöten tercih etmektedir. Üzerine çok fazla olmamak şartıyla şeftali tonlarında allık sürmektedir. Dudakları çok düzgün olan güzel oyuncu, dikkatlerin gözlerinde olmasını istediğinden fazla koyu ruj tercih etmemektedir.

Pelin Karahan her zaman saçlarının düz olmasına dikkat etmektedir. Çünkü düz saçı daha çok sevmektedir. Bunun yanında uzun saçı daha çok beğendiğini ve saçlarını kestirmeye kıyamadığını söylemektedir.

Hadise Makyajı Nasıl Yapılır başlıklı yazımız için tıklayınız.

Fahriye Evcen Güzellik Sırları başlıklı yazımız için tıklayınız.

Meryem Uzerli’nin Güzellik Sırları başlıklı yazımız için tıklayınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git