Pınar Altuğ Güzellik Sırları

pinar-altug-guzellik-sırları
23 Nisan 2015 tarihinde eklendi

Pınar Altuğ Güzellik Sırları

Türkiye güzeli olarak başladığı televizyon kariyerine şimdilerde oyuncu olarak devam Pınar Altuğ güzellik ve bakımlı kadın imajıyla açıkçası ben de dahil birço kadını imrendiriyor ve kıskandırıyor. 1973 doğumlu olan Pınar Altuğ bakımlı cilti , güzel fiziği ile gençlere taş çıkartıyor.Peki Pınar Altuğ güzellik sırları nelerdir diye hiç düşündünüz mü?  Ben bugün sizler için Pınar Altuğ cilt bakımında neler kullanıyor, güzel fiziğini nelere borçlu, güzellik sırları nelerdir bunları araştırdım. İşte size Pınar Altuğ güzellik sırları;

Pınar Altuğ’un katıldığı bir davette vermiş olduğu röportaj’da güzellik sırları için bazı ipuçları verdi.

Soru: Pınar Altuğ cilt bakımı, özellikle de yüz ve vücut bakımı için neler yapıyor?

Akşam cilt bakımı için özel yaptığı krem ve cilt temizleyicilerini kullandığını belirten Pınar Altuğ, güzellik sırlarının düzenli yapmış olduğu bakımlarda olduğunu vurguluyor. Günlük bakımında da nemlendirici kullanmayı ve belli aralıklarla peeling yapmaya özen gösteriyormuş.

Soru: Pınar Altuğ  estetik operasyonlarla ilgili ne düşünüyor?

Pınar Altuğ herşeyin fazlasının zarar olduğunu düşünüyor ve fazla estetik yaptırmanın insanın naturel görüntüsünü kaybetmesine neden olduğunu belirtiyor. Bazı kadınların güzellik sırları arasında birinci sırada gelen estetik operasyonlar Pınar Altuğ’un çok tercih etmek istemediği ama yine de güzellik sırları arasında başvurduğu bir yöntem.Soru: Pınar Altuğ’un özel olarak uyguladığı bir yüz veya cilt maskesi var mı?

Düzenli olarak kullandığım ve ihmal etmediğim nem maskesi var, bu maske ile yüzüm ve ciltim ağır makyaj sonrasında kaybettiği nemi ve canlılığı tekrar geri kazanıyor, güzellik sırlarım arasında en önde gelen şeylerden biri bu.

Nem maskesinin yanısıra yosun banyosu da yaptığını söyleyen Pınar Altuğ, yosun banyosunun ciltteki kan akışını hızlandırdığını ve cilt yenilemesine katkı sağlayarak bazal metabolizma hızını da arttırdığını belirtiyor.

Soru: Pınar Altuğ nasıl besleniyor? Güzellik Sırlarınız arasında beslenmenin önemi var mı?

Pınar Altuğ güzellik sırlarının en önemli şeylerinden birinin düzenli ve kaliteli beslenme olduğunu söylüyor. Özel olarak bir rejim programı olmadığını söyleyen Pınar Altuğ, kaliteli ve sağlıklı besinler tükettiğini, bol su içtiğini belirtiyor.

Soru: Pınar Altuğ spor yapıyor mu?

Pınar Altuğ için spor yapmak bir yaşam tarzıymış ve hayatının her döneminde sporun olduğunu söylüyor güzel oyuncu. Spor yaparak hem cilt sağlığı, hem de vücut sağlığını koruduğunu. Sporun cilt bakımı için en güzel doğal yöntem olduğunu da ayrıca vurguluyor Pınar Altuğ.

Pınar Altuğ güzellik sırları ile ilgili merak ettiklerinizi sizler için yukarıda soru cevap şeklinde derledik. Kısaca Pınar Altuğ’un güzellik sırlarını maddeleyerek özetlemek gerekirse.

Pınar Altuğ Güzellik Sırları

  • Nemlendirici cilt kremi ve cilt temizleyici kullanmak
  • Peeling yapmak
  • Abartılı estetikten kaçınmak
  • Düzenli yüz nem maskesi ve yosun banyosu yapmak
  • Sağlıklı beslenme ve bol su
  • Düzenli Spor

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git