Renkli Takma Kirpik Modası

Renkli Takma Kirpik Modası
23 Eylül 2017 tarihinde eklendi

Renkli takma kirpik modası son zamanlarda oldukça kullanılıyor. Özellikle de verilen partilerde sık sık görülen takma kirpiklerin bazılarını gün içinde de kullananlar mevcut. Bu akımın daha çok renkli makyajın geri dönmesi ile gündeme geldiğini görüyoruz. Uzun zamandır kadınların takma kirpikleri günlük hayatında kullanması da renkli kirpikleri de gündeme getirdi. Bu kirpikler arasında öyle modeller yer alıyor ki arasında birkaç rengi bir arada barından da bulunuyor. Hatta bazı takma kirpiklerde sadece tüylerin kullanıldığı da görülüyor. Ünlüler ise sahnelerde ya da festivallerde bu renkli takma kirpik modasının en iyi şekilde tadını çıkarabiliyor. Ancak günümüzde de bu kirpiklerin kullanılacağı aşikar.

Konsept Partilerin Yıldızı Olun!

Makyaj yapmayı sevmeyenlerdenseniz bu işlem tam da size göre. Partilerde fazla makyaj yapmadığınız için sönük kaldığınızı düşünüyorsanız eğer yapmanız gereken şey sadece renkli takmak kirpik uygulamak. Üstelik bu kirpiklerin uygulaması da makyaj yapmaktan daha kolay. Bu kirpikler sayesinde de buğulu göz makyajlarına ya da gölgeli göz makyajlarına ihtiyacınız olmayacak. Taşlısı tüylüsü ya da modellisi sade kullanımlarınızda bile sizi partinin yıldızı yapmaya yetecek. Özellikle de konsept partilerde sizin kurtarıcınız olacak. Hem gece boyu ağır bir makyaja maruz kalmanıza gerek kalmayacak hem de tüm dikkatleri üzerinize çekebileceksiniz. Bu sayede de siz de kendi arkadaş ortamınızda renkli takma kirpik modasının öncüsü olacaksınız.Renkli Makyajlarınızı Tamamlayın!

Renkli makyajlarınızı renkli takma kirpikler ile tamamlamak istemez misiniz? Kozmetik dünyasına gelen çarpıcı renkler ile siz de makyajınıza renk ve neşe katabilirsiniz. Üstelik bu akıma uyabilecek renkli takma kirpikler ile de makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Renkli takma kirpik ilk etapta kulağa hoş gelmeyebilir. Fakat metalik tonlardaki göz makyajınıza son zamanlarda moda olan mor renkli takma kirpikleriniz ile tamamlayabilirsiniz. Bu sayede de farklı bir tarza imza atabilir tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra gözlerinizin yanlarına iliştireceğiniz taşlar ile de göz makyajınızı zenginleştirebilirsiniz. Her tarza ve her kişiye uygun olarak tasarlanmış faklı ve renkli takma kirpikler bulunuyor.

Takma Kirpiklerde Devrim Niteliğinde Değişim!

Takma kirpiklerin doğal görünümlü olanları artık sadece günlük hayatta kullanılıyor. Son zamanlarda sıklıkla gördüğümüz renkli takma kirpik modası ise sadece defilelerde ya da kliplerde kullanılmıyor. Artık partilerin ve gece hayatının içine de giren renkli takma kirpik modasını siz de evde uygulayabilirsiniz. Renkli takma kirpik modasıile renkli makyajlar daha da hareketleniyor ve harika bir görünüm ortaya çıkıyor. Son zamanlar oldukça popüler olan costplay uygulamalarında da kullanılan renkli takma kirpik modası ile siz de tarzınızı ve farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Ufak aksesuarlar ile büyük farklar ortaya koymak istiyorsanız eğer siz de bu modaya uyabilir ve harika görünebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git