Saç Çıkartan Bitkiler

Hair3-700x400
9 Temmuz 2015 tarihinde eklendi

Saç Çıkartan Bitkiler

Saç dökülmesi belli bir yaştan sonra hepimizin başına gelen talihsiz bir durum. Elimizden geldiğince bu durumu geciktirmek, bitkisel veya kimyasal faktörleri kullanarak kelliğe çözüm bulmanın yanı sıra, şimdi sizler için saç çıkartan bitkileri tanıtacak ve nasıl kullanıldığı ile alakalı bilgiler vereceğiz. Birçoğumuz için saç dökülmesi sorunlarının önüne geçmek artık var olan teknoloji ile beraber mümkün oluyor. Saç ekimi gibi durumlara da gerek kalmadan, saç çıkartan bitkiler kullanarak artık var olan saçlarınızı daha gür ve sıkı bir hale dönüştürebilirsiniz. Sunacağımız yöntemler ile birlikte gündelik hayatınızda ki saç problemlerini kenara itmek ve bu durum ile alakalı yeni çözüm önerileri bulmak mümkündür.Saç Çıkartan Bitkilerin İsimleri Nelerdir?

  1. Meryemana Dikeni! – Bu bitki türü günümüzde çok rahatlıkla bulunabilen bir bitkidir. Aktarlardan kolaylıkla temin etmek ile birlikte, yüzyıllardır süre gelen bir kullanım durumu söz konusudur. Vücudun toksinlerden kısa sürede kurtulmasına ve saçlar üzerinde ki olumsuz etkilerinden sıyrılmasına yardımcı olmaktadır!
  2. Gingko! – dünyada ki en eski ağaçların yapraklarını konu alan Ginkgo, sağlık adına pek çok faydasını da ortaya sunmuştur. Vücut üzerinde ki kan dolaşımını hızlandırma ve arttırması ile bilinen bu bitkisel kür, aynı zamanda saç köklerine daha fazla kan pompalanması ile birlikte bir güç kazandırmaktadır.
  3. Relora! – Manolya ağacı üzerinden elde edilen bu karışım türü, stres ve kaygıyı giderici özelliklere sahiptir. Geçici saç dökülmelerinin büyük bir bölümü de stres ve sıkıntı yüzünden olduğundan dolayı, bu bitkisel kür tamamıyla stres ve sıkıntı ruh halini vücuttan atmanıza yardımcı olmaktadır. Böylelikle saç dökülmelerini de en aza indirgemektedir!
  4. Saw Palmetto! – ABD’nin güneydoğusunda yetişen bu bitki türü, aşırı testosterona maruz kalan saç köklerini korur ve hormonal olarak dökülmelerin önüne geçiyor. Saç köklerinin yüksek testosteron eğilimi yüzünden döküntü yaptığını bilmekteyiz. Bu bitkisel kür %40’a kadar dökülmelerin önüne geçiyor.

Bu Bitkiler Nasıl Kullanılır?

Bitkileri direkt olarak saç ve saç derisine sürebilir veya bitki özlerini içeren kapsüller yardımı ile de kullanabilirsiniz. Fakat kullanım öncesi doktora danışmak oldukça faydalı bir adım olacaktır. çünkü ne tip bir döküntü olduğunu tespit etmek, doğru bir tedavi yöntemi uygulamak sizler adına önem teşkil edecektir.

Etiketler:

Saç Çıkartan Bitkiler Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. zülal çetin diyor ki:

    Merhaba, mucize bir ürün zigavus sarımsaklı şampuan.

Sayfa başına git