Scarlett Johansson Güzellik Sırları

Scarlett Johansson Güzellik Sırları

Yabancı basında da yerli basında da sarışın güzel hanım efendiler arasındadır. Scarlett Johansson yapmış olduğu makyaj ve güzelliği ile herkesin beğeni kazanmakta. Birçok hanım efendi Scarlett Johansson gibi makyaj yapıp onun güzelliğine sahip olmak isteyenlerin sayısı oldukça fazla. Çoğu ünlünün de ikon kabul ettiği Scarlett Johansson ın güzellik sırları nelerdir? Güzelliği ve makyajı için neler yapıyor sizinle bunları paylaştık.

Scarlett Johansson Olmazsa Olmazları

  • Doğalık asla vazgeçilmezi arasında
  • Spor olmazsa olmazlarından
  • Su tüketimine oldukça önem veriyor
  • Düzenli ve dengeli beslenme hedefini her zaman sürdürüyor

Scarlett Johansson bu maddeler oldukça önem veriyor fakat birde bu maddelerin detaylarına inelim. Scarlett Johansson güzellik sırlarının en inceliklerini öğrenelim.

Scarlett Johansson Gözlerinin Sırrı

Ünlü yıldızın göz makyajı ne kadar doğal gözükse de; doğal bir göz makyajına sahip olabilmekte oldukça emek sarf ediyor ve uzman makyöz ler ile çalışıyor. Hem doğal görünmeli, hem de bu doğallığı makyajla sağlamaya oldukça önem veriyor. İşte çekici ve doğal gözlerin sırrı Eyeshadowquad in Femme Fatale makyaj ürünlerinde. Önce paletteki en açık tonları daha sonra da kalın tonları kullanmaya özen göstererek göz makyajını tamamlamaktadır.Scarlett Johansson Dudaklarındaki Sır

Dudakları ile dikkat çeken Johansson ın dudaklarının çoğu kişi estetik olduğunu düşünse de Johansson dudaklarının arkasında ki sır dudak yapısı ve dudaklarına uyguladığı makyaj tarzı. Makyaj yöntemi ile dikkat çeken dudaklara sahip olduğunu belirtti. Doğal güzellikten yana olan Johansson aynı zamanda kullandığı ürünlerin de kaliteli olduğu bilinmektedir. Dudaklarınıza uygulayacağınız dudak kalemi ve hafif bir parlatıcı ile tüm bu doğallığa biraz şehvet katmış olabilirsiniz. Dudaklarında iki uyumlu rengi karıştırarak özgün renk yakalaması da Scarlett Johansson dudaklarının sırları arasındadır.

Scarlett Johansson güzellik sırları arasında bir diğer önemli husus beslenmesine ve cilt güzelliğine önem vermesidir. Doğal beslenmekten yana olan Scarlett Johansson cilt temizliğine önem vermektedir. Parlak ve bir o kadar göz alıcı olan cildinin güzelliğinde temizliği oldukça önem arz ediyor. Temizleme sütlerinden yararlandığı bilinen Scarlett Johansson hanım efendilerin cilt güzelliğine önem vermeleri istiyor ise doğallıklarını da unutmamaları gerektiğinin altını çiziyor. Scarlett Johansson fondöten kullanımına ve fondöten dağılımına bir o kadar önem vermektedir.

Son olarak Scarlett Johansson beslenmesinden ve spor yaşamının da güzellik sırları arasında olduğu belirtilmiş. Johansson her gün düzenli spor yapmaya ve dengeli beslenmeye oldukça önem vermektedir. Sporun zihnini ve bedeninin daha zinde kılarak cilt güzelliğini de etkilediğini belirtti. Johansson açık havada yürümenin cildi nefes aldırdığını belirtiyor. Ve formunu koruması için dengeli beslenmeye dikkat ediyor. Kilo vermek yerine kilo almamaya özen gösteren Johansson vücut yağ oranına dikkat etmektedir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git