Sinem Kobal Göz Makyajı

20 Nisan 2015 tarihinde eklendi

Sinem Kobal Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

Gözaltı için likit kapatıcı uygulayın. Sinem Kobal göz makyajı öncesinde yorgunluk ve uykusuzluk sonucu oluşan gözaltı morluklarını kapatarak başlayın, bunun için likit kapatıcı kullanabilirsiniz.

Göz Farı. Teninize uygun bir renkte göz farını gözlerin üstüne baz uygulamak için bütün göz kapağınıza aynı miktarda yapın.

Sinem Kobal Göz Makyajı için gözünüzün üzerine çok az yeşil tonlarını uygulayın, böyle belli belirsiz hafif bir uygulama olsun.

Studio Makeup ES 17 ve Flormar 517 farlarını gözünüzün üstünde buğu olacak şekilde uygulayın. Önce Flormar, sonrasında da Studio Makeup’ı sürerek buğuyu oluşturun.

Göz kapağı üzerindeki çizgi olan yere derinlik vermenin ardından Victoria’s Secret’ın aydınlık veren farını kaş çizgisini belirgin hale getirmek ve kaşın altını aydınlık yapmak için Sinem Kobal Göz Makyajında kaşınızın altına sürün.

Gözünüzün altına buğu yapabilmek için Studio Makeup ES 87 farını gözünüzüz altına çizgi biçiminde sürün. Bunu yaparken keskin ve ince fırça tercih etmeniz önemli olacaktır.Kirpiklerinizin alt kısmının dışa doğru olan tarafını belirginleştirin , bunun için MAC AC 9 farını kullanabilirsiniz çünkü daha koyu tonlara sahiptir bu. Bu farı alttaki kirpiklerinizin orta noktasından başlayarak dışa doğru yapabilir ve Sinem Kobal Göz makyajı için istediğimiz derinliği katabilirsiniz.

Alt göz içlerinize Flormar’ın beyaz renkli kalemini uygulayabilirsiniz. Sonrasında Victoria’s Secret’ın aydınlatıcısını sürerek gözlerinize aydınlık bir görünüş kazandırın.

Sinem Kobal gözlerini öne çıkarmak için eyeliner uygulaması çok önemli. Eyelinerı göz pınarlarınıza doğru inceltin ve göz uçlarınıza doğru kuyruk olacak biçimde sürün.

Sinem Kobal Göz Makyajı nda derinlik katmak için kahve tonlarında göz kalemini alt kirpiklerin orta noktasından başlayarak uçlara doğru hafifçe gölge katmak için çekin.

Takma kirpikler. Sinem Kobal Göz Makyajı için bulundurmanız gerekn ürünlerden biri takma kirpikler. Bunu teker teker uygulamaya özen gösterin, uçlara doğru uygulamayı yoğunlaştırın.

Yapıştırdığınız kirpiklerin üzerine rimel ve maskara uygulayın.

Kaşlara kahve tonları. Sinem Kobal Göz Makyajı için son olarak kaş uygulaması geliyor. Sinem Kobal’ın kaşları kahverengi olduğu için siz de bunu boya ile yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git