Sinem Kobal Güzellik Sırları

20 Nisan 2015 tarihinde eklendi

Sinem Kobal Güzellik Sırları

Sinem Kobal güzelliğinin sırrının doğal olmaktan geçtiğini söylüyor ve her zaman doğal yolları tercih ettiğini belirtiyor. Sinem Kobal yakın zamanda Cosmopolitan dergisinin “Beauty” ekine bir röportaj verdi ve orada güzelliği için kullandığı ipuçlarını sevenleriyle paylaştı. Sinem Kobal güzellik sırları ve saç ve cilt bakımı konusunda oldukça yetenekli birisi olduğunu vurgulayarak röportajında şu ipuçlarını verdi;

Cilt bakımına çok önem veririm ve makyajımla ilgilenmek benim için bir mutluluk kaynağıdır. Saç ve makyaj konusunda elim de yatkındır ve becerikliyimdir. Bu sebeple arkadaşlarımızla ev toplanmalarımızda bana devamlı oje sürdürürler. Aynı zamanda kendim dışında başkasını da hazırlamaktan çok hoşlanırım, bir keresinde bir arkadaşıma nişan makyajını ben yapmıştım.

Sinem Kobal saç modelleri konusunda da oldukça yetenekli. “Kendi kendime saç modelleri yaratırım” diyor güzel oyuncu. Orjinal saç renginin küllü kumral olduğunu ve yaz aylarında renginin açıldığını belirtiyor. Fakat tabi, Sinem Kobal oyunculuk yaptığı için çalıştığı oyun veya diziye göre saç modeli ve saç renginin de değiştiğini söylüyor. Selena dizisinde sarı saçla izleyicilerin karşısında çıkarken Küçük Sırlar dizisinde kendi orjinal saçlarına yakın bir saç rengi kullanıyor. Kendimi iyi hissettiğim vakitlerde kendime farklı farklı saç modelleri yaparım ve bunu yapmaktan çok keyif alırım.

(Amine Gülşe’nin Makyajsız Fotoğrafları başlıklı galerimiz için tıklayınız. )

Doğal olmayı tercih eden güzel oyuncu Sinem Kobal güzellik sırrını da buna borçlu olduğunu belirtiyor. Saç bakımını, kendisinin evinde naturel yağlarla hazırladığı maskelerle yaptığını söylüyor. En favori ürünü ise yılan yağı. Yılan yağını kolaylıkla aktarlardan bulabildiğini belirten Sinem Kobal bu ürünün hem ucuz bir yöntem olduğunu hem de saçın uzarken kırılmasını engellediğini ve saçlarının daha hızlı uzadığını belirtiyor. Sinem Kobal Saç ve Cilt Bakımı.Yılan yağının tek sıkıntısının kokusu olduğunu söyleyen Sinem Kobal, onun için de bulduğu çözümü şöyle anlatıyor; ” Saç bakımı ardından saçlarımı iyice su ile duruluyorum ve ilk olarak saç kremi, ardından şampuan ve ardından yine saç kremi yapıyorum. Böylelikle koku kalmıyor ve saçlarım iyicene temizlenmiş oluyor.

Günlük Makyajı Dudak Nemlendiricisi. İşi gereği devamlı sette olduğu için ve çok ağır makyaja maruz kaldığı için günlük yaşantısında makyaj yapmadığını belirtiyor Sinem Kobal. Günlük makyaj olarak yalnızca bir maskara ve dudakları için nemlendirici kullandığını belirtiyor. Eğer yorgun görünüyorsa , yüzüne çok hafif bir makyaj uyguladığını ve fondöten dahi uygulamayıp bir miktar renklendirdiğini belirtiyor Sinem Kobal.

Sinem Kobal ‘ın kullandığı ürünler. Güzel oyuncu dudak nemlendiricisi için Nivea’yı tercih ettiğini belirtiyor ve kullandığı parfümünde Armani Code olduğunu belirtiyor.

Sinem Kobal ‘ın sevdiği oje renkleri. Siyah, mavi ve bordo oje renkelerini tercih ettiğini ve günlük hayatında da bu renk ojeleri kullandığını söylüyor Sinem Kobal.

Sinem Kobal ‘dan Cilt Bakımı İçin 4 Öneri

  1. Makyaj temizliği yapmadan kesinlikle ama kesinlikle uyumayın.
  2. Cilt bakımı için mutlaka cildinizi nemlendirin ve su bazlı ürünleri kullanmaya özen gösterin.
  3. Açık ten rengine sahip kadınlar ağır makyaj yapmaktan kaçınsınlar, hafif makyaj yapmayı tercih etsinler.
  4. Kadınların bronzlaşmak için solaryuma gitmeleri cilt sağlıkları açısından sakınmaları gereken bir durumdur, solaryuma gitmeyin.

Amine Gülşe’nin Makyajsız Fotoğrafları başlıklı galerimiz için tıklayınız. 

Fahriye Evcen Güzellik Sırları başlıklı yazıyı okumak için tıklayınız.

Çağla Şikel Güzellik Sırları başlıklı yazıyı okumak için tıklayınız.

Pınar Altuğ Güzellik Sırları başlıklı yazıyı okumak için tıklayınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git