Sinem Kobal Saç ve Cilt Bakımı

20 Nisan 2015 tarihinde eklendi

Sinem Kobal Saç ve Cilt Bakımı

Sinem Kobal Saç ve Cilt Bakımını nasıl yapıyor? Sinem Kobal bakımına çok dikkat eden bir oyuncu. Vaktinin büyük bir çoğunluğunu ekran karşısında ve ağır bir makyajla geçirdiği için cilt bakımı Sinem Kobal için ayrı önem taşıyor. Aynı zamanda saç bakımı da çok önemli çünkü çokça zaman saçları için kullanılan ağır spreyler saçlarını yıpratıyor. Bu sebeple Sinem Kobal saç bakımına ayrı dikkat gösteriyor. Biz de sizin için Sinem Kobal’ın saç ve cilt bakımı için neler uyguladığını derledik.

Sinem Kobal Saç Bakımı

Sinem, hem kendisi evde hem de düzenli olarak kuaförde saç bakımı yapıyormuş. Hassas bir saç tipine sahip olan Sinem Kobal saçlarını banyo yaptıktan sonra kuruturken dahi çekiniyormuş çünkü saçlarında hemen matlaşma ve yıpranma oluyormuş.

Sinem Kobal bir röportajında belirttiğine göre ” Kuaförde mutlaka saç bakımı yaptırıyorum. Kuaföre gitmediğim vakitlerde de evde kendi başıma saç bakımı yapıyorum. Saç bakımı için özellikle yılan yağını sıkça kullanıyorum. Bu uygulama saçlarımı çok iyi besliyor ve saçlarım uzarken kırılmalarını engelliyor. Onun için yılan yağı bakımı benim için bir vazgeçilmez. Yılan yağını aktarlardan aldığını dile getiren güzel oyuncu , saç bakımı için çok büyük paralar harcamadığını da ayrıca belirtiyor.Yılan yağının kendine has bir kokusu olduğunu ve çok iyi kokmadığını söyleyen Sinem Kobal, bu uygulamayı yaptıktan 30 dakika sonra saçlarını bol su ile duruladığını ve kokunun tamamen kaybolduğunu dile getiriyor.

Sinem Kobal Makyajı nasıl yapılır, bunu öğrenmek için tıklayınız.

Sinem Kobal Cilt Bakımı

Güzel oyuncu Sinem Kobal cilt bakımı için güzellik merkezlerine gittiğini ve bunu 2 ayda bir tekrarladığını belirtiyor. Güzellik merkezlerine gitmediği zamanlarda da evde cilt bakımını mutlaka yapıyor ve ihmal etmiyormuş çünkü sürekli ekran karşısında olduğu için yapılan ağır makyajlar cildini yıpratıyormuş.

Evde kendisinin uyguladığı cilt bakımı maya maskesi ve bal maskesi olduğunu belirtiyor Sinem Kobal. Cildinin nemlendirilmesine yardımcı olan Bal maskesini haftada bir uygulayan Sinem Kobal , maya maskesi uygulamasını da kırışıklıklar için iyi geldiğininden kullandığını belirtiyor ve bu maskenin cilt bakımı için çok besleyici olduğunu belirtiyor güzel oyuncu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git