Sir Ağda Nasıl Yapılır

sir_agda
8 Ekim 2015 tarihinde eklendi

Sir Ağda Nasıl Yapılır

Sizlere bu yazımızda sir ağda nasıl yapılır konusunda bilgiler vereceğiz. İstenmeyen tüylerden kurtulmak ve çıkma işlemini geciktirmek adına sir ağda geçerli bir formüldür. Genel olarak kuaförlerde yapılan bu işlemi, artık evde kolaylıkla yapacaksınız. Hijyenik ve pratik bir yöntem olmasından dolayı da kitleler bakımından çok sık tercih edilmektedir. Artık kuaförlere bu işlem için yüksek meblağlar ödemeyecek, evinizde kolaylıkla kendiniz de yapabileceksiniz!

Sir Ağda İşlemine Başlamadan Önce!

Mutlaka bölgenin temiz olması gerekmektedir. Kozmetik ürünleri kalıntıları temizlenmeli, antibakteriyal temizleme jeli ile de ellerinizi ve sir ağda yapılacak olan bölgeyi temizlemelisiniz. Bu şekilde hem kesin sonuçlar alacak, hem de daha hijyenik ve ağrısız durumlar söz konusu olacaktır.Sir Ağda Yapma Adımları!

  • Pudrasız ağdalar güçlü olan ağda türleridir. Bacaklarda rahatlıkla tercih edilir. Fakat hassas bölgelerde ve ciltlerde uygulama yapılacağı zaman bolca pudralama yapılması gerekmektedir.
  • İnce pudralı ağdalar, az miktarda pudra içermektedir. Hassas bölgelerde veya ciltlerde ise alta ince bir tabaka kadar pudralama yapmak kesin sonuç almanıza yardımcı olmaktadır.
  • Kalın pudralı ağdalar ise yoğun olduğundan dolayı uygulamada tercih edilmeden önce sürülmelidir. Bu yöntemle beraber de istenilen güç ve kuvvet uygulanacağı gibi tüylenmelerin etkisini de azaltabileceksiniz!

Evde sir ağda yapma tekniği ile beraber artık kuaförlere gitme derdine son verecek, kendi ağdanızı kendiniz yapabilecek ve bu sonuçlardan kesin olarak kurtulabileceksiniz. Sizlere bu anlamda sunduğumuz hizmet ile beraber artık pek çok ev hanımı, kendi işlerini de direkt olarak sitemiz aracılığı ile öğrenebiliyorlar. Bu yöntemleri takip ederek istenen ağda tekniğine ulaşabilir, sorunsuzca evde kendiniz de ağda yapabilirsiniz. Geçmişten günümüze kadar uzanan bu yöntemler ile birlikte artık ağda yapmak çok daha basit ve kolay bir hale dönüşmektedir.

Diğer ağda türlerine nazaran güçlü olmasından dolayı hanımlar tarafından daha sık tercih edilen sir ağdalar, siz değerli kadınlarımızın tüylenmeleri geciktirmesi ve zamanla bitirmesi açısından kesin ve elverişli sonuçları ortaya çıkarmasına yardımcı olacaktır. Hemen siz de bu yolu deneyerek artık kendiniz ağda işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git