Siyah Göz Makyajı

siyah-mat-far-ile-yapilan-goz-makyaji-kadin-sitesi-kadinca-orgu
30 Temmuz 2015 tarihinde eklendi

Siyah Göz Makyajı

Siyah göz makyajı son zamanlarda kadınların en favori tercihlerinden bir tanesi oldu. bu sebepten dolayı da birçok kadın bu tip bir makyaj türü uygulayarak kendini dinamik ve genç hissedebiliyor. Sizlere sunacağımız siyah göz makyajı ile birlikte artık sizler de güzel ve istenilen makyaj kürünü yakalama hakkı kazanacaksınız.

Oldukça basit ve kolay bir şekilde yapacağınız siyah göz makyajını sizler için adım adım sıralıyoruz ve nasıl yapmanız gerektiği konusunda da bilgiler paylaşıyoruz.

Buğulu Göz Makyajı!

Buğulu göz makyajı direkt olarak siyah göz makyajına en uygun ve en çok tercih edilen makyaj türüdür. Oldukça basit bir yapılış şekli bulunmaktadır. Farlarınızda siyah veya koyu gri tonlarını tercih edin ve siyah kalem kullanın! Kirpik diplerine göz kalemini uyguladıktan sonra bolca rimel kullanarak işlemi tamamlayabilirsiniz. Özel günlerde veya akşam yemeklerinde daha çok tercih edilen bir makyaj kürüdür.Sadece Göz Kalemiyle Bile Olumlu Sonuçlar Alabilirsiniz!

Gözlerinizin yapısı zaten siyah makyaja müsait ise size lazım olan tek şey bir göz kalemi! Göz kalemi ile muhteşem bir sonuç alma durumu söz konusu olabilir. kirpik diplerine ve daha sonra eyeliner bölgesine sürmeniz ve göz yapınızı bu şekilde oluşturmanız sizlere muhteşem bir sonuç almanızı sağlayacaktır.

Siyah göz makyajı yapmak için lazım olan malzemeler ise kahverengi, yeşil, koyu mavi tonları, gri ve siyah renklerini kullanmaktır. Genel olarak far tercihi yapacaksanız en uygun renkler bunlardır. Kıyafetlerinize ve aksesuarlarınıza göre göze uygulanacak olan tonu sizler seçebilirsiniz ama yukarıda sayılan tonların dışına hiçbir şekilde çıkmamanızı önermekteyiz. Mavi tonları büyük ve iri gözlü kadınlar için idealdir. Bunun yanı sıra küçük ve koyu renkli gözlü hanımlar siyah far kesinlikle kullanmamalıdır!

Doğal Bir Göz Makyajı İçin:

Doğal görünmek isteyen hanımlar ise pastel tonlarında ki farları uygulayabilirler. Bu doğru sonuç almaları adına oldukça fazla etki sağlayacaktır. Daha güzel ve yumuşak bakışlar için bu sunduğumuz yöntemleri ortaya koyabilirsiniz. Ayrıca pastel renkleri seçerken kıyafetinize göre bir kombin oluşturmayı da kesinlikle ihmal etmeyin. Bunlar doğru sonuçlar almak adına en önemli silahtır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git