Sodanın Cilde Faydaları

mansetcilt
24 Haziran 2015 tarihinde eklendi

Sodanın Cilde Faydaları

Soda, içerisinde bulundurduğu mineraller bakımı ile herkesin günde 1 şişe kadar kullanması gereken bir üründür. Fakat içerisinde ki gazlı maddenin olması sebebiyle bir takım kişiler tarafından “asitli içecek” olarak görülse de, aslen oldukça faydalı bir üründür. Şimdi sizler için sodanın cilde faydalarını sayacak ve aslen nasıl faydalı bir ürün olduğunu da sunacağız. Soda kullanımlarını dozunda yapan bir kişinin gündelik yaşantısında ki pek çok faydasından faydalandığını görmek mümkün oluyor.

  • Cildi onarır, yıpranmış ve ölü derileri vücuttan atar!
  • Ciltte biriken zararlı bakterilerin vücuttan atılmasını sağlar.
  • Ciltte ki tıkalı gözenekleri açar ve siyah nokta oluşumunu engeller. Böylelikle cilt kolaylıkla hava alır ve ölü deri yaşanma olasılığı düşer!
  • Pürüzsüz bir cilde sahip olmanızda önemli bir faktördür!
  • Ciltte biriken yağları ve kirleri arındırır!

Sodanın mucizevi bir buluş olduğunun defalarca kez altını çizsek de, hala kullanıcılar tarafından bir takım zararlı görülmektedir. Aslen düşünüldüğü zaman hiçbir zararı olmayan bu ürün tipi, aslında fazlası ile faydalı bir üründür.Günde Ne Kadar Soda Tüketmeliyim?

Doktorlar aralıklar ile günde 2 şişe soda tüketmenizi önermektedir. Fakat soda sevmiyor ve böyle bir alışkanlığınız yok ise 1 şişe olarak başlamanız da oldukça faydalıdır. Aynı zamanda sindirim sisteminizi hızlandıran, organlarınızı besleyen, saça da oldukça faydalı olan bu ürün tipini günde 2 şişe kadar tercih etmeniz durumunda faydalarını sıklıkla göreceksiniz!

Maden Suyu ile Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Maden suyu ile cilt bakımı yaparak sizler de olası faydalarından faydalanabilirsiniz. Öncelikle yüzünüzü duru bir su ve sabun ile yıkayın. Cildinizin tamamen temizlendiğinden emin olduktan sonra, cilt yüzeyine pamuk ile sodayı birleştirip uygulayın. Yüzünüzün tamamını pamuk yardımıyla silin ve böylelikle sodanın direkt olarak yüzünüz ile temasa geçmesini sağlayın. Böylesine önemli bir durum ile beraber artık sizler de istenilen cilde sahip olabileceksiniz! Günümüzde pek çok kadın bu tip soda gibi ürünleri kullanarak cilt lekelerinden ve cildi kötü gösteren oluşumlardan kurtulma fırsatı buluyor!

Bu denli önemli olan bir ürünü hayatımızın önemli bir yerine koymayı kesinlikle ihmal etmemeliyiz!

Etiketler:

Sodanın Cilde Faydaları Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. kral25 diyor ki:

    Limonlu soda da olurmu

Sayfa başına git