Son Trend Saç Modelleri

son-trend-sac-modelleri
19 Kasım 2016 tarihinde eklendi

Son Trend Saç Modelleri

Kadınlara müjde niteliğinde son trend saç modelleri oldukça dikkatinizi çekecek türden. Günümüz moda ve uyumunu yakalayabilmek adına son trend saç modelleri ile göz kamaştırmaya ne dersiniz? Harika modeller ve saç önerileriyle sizlere yardımcı olmaktan oldukça keyif alacağız. Son zamanlarda trend olmuş saç modellerine bakalım şimdi.

Orta ve Katlı Model

  • Geçmişte pek kabul görmeyen ve nihayet sonunda sınıfın popüler çocukları arasına giren orta boy ve katlı saçın birçok versiyonuyla tanıştık. Yaz mevsimi sona erirken, orta boy saçlar arasında en önde gelen form ile kendini belli eden bu saç modelinin, tek katın kendine özgü hoşluğu bulunsa da özellikle bu sezon katlar orta boy saçları kendi tarafına doğru çekmektedir. Bu nedenle Hailey Baldwin’in hacimli ve harika görünümlü katları sonbaharın son ilham perisi!

XXL Saçlar Modeli

  • Artık saçlarımızı kesmeye son veriyoruz. Sezonun beklenmedik bir şekilde patlayan ve popülerliği ile göz dolduran XXL saçlar, kısa süre içerisinde tüm Hollywood’u ele geçirmiş durumda. Naomi Campbell, Rihanna, Kim Kardashian, Lady Gaga ve daha pek çok bilindik yüzün yeni görünümleri, ruhumuzdaki rapunzele meydan okuyor adeta! Özellikle Milano sokaklarında sık sık karşımıza çıkmasıyla, saç postişlerini tekrardan düşünmemize neden olmaktadır.

Gerçek Küt Modeli  • Kulak hizasındaki 20’ler kütü bizleri oldukça yoğun bir heyecana sürüklemiş olsa da gerçekçi bir bakışla incelediğimizde, o denli kısa bir saçın özellikle kış mevsiminde doğal seleksiyona maruz kaldığını görmekteyiz. Tüm bu nedenlerden dolayı, küt aşkınızdan vazgeçmeyeceğiniz, mükemmel bir kütle tanışın. Küt tanımına oldukça uyan çene hizasında olan tek boy saçlar bu yılın en bilindik kesimlerinden olacağa benziyor.

Modern Asimetrik Modeli

  • Küt ve orta boy arasında herhangi bir karar veremediyseniz henüz, ikisinin de olabileceğini kabul etmelisiniz. Yılın alternatif saç modeli olan asimetrik modelin, hızlı tüketime kurban olsa da, özellikle kış mevsiminde en kararlı formuyla geri döndüğünü görmemek elde değil. Özellikle Jennifer Lawrance örneği gibi, her modele uyum sağlayacağı için bizi oldukça cezp edeceğe benziyor.

Kâkül Modeli

  • Sezonun gözde modeli ile karşınızdayız. Sonbahar ve kış sezonunun her köşesinde rastlayacağımız, klasik Fransız dokunuşlarından, post modern mikroya, kâkülün her alternatifini görmek artık mümkün. Karlie Kloss, Bella Hadid gibi birçok ünlünün kâkülleriyle gündemden düşmediğini belirtmek gerekiyor. Sezonun oldukça bol alternatifleriyle birlikte yüz şekline en uygun doğru kâkülü bulmanın ve estetizmin doruklarına çıkmanın tam sırası.

Modern Aslan Yelesi Modeli

  • Podyumların vazgeçilmez saç modeli olan modern aslan yelesi, ünlü rock grubu Beatles’ın meşhur saç modeli olan moptop’la, disko fırtınasının estiği aslan yelesi birbirine karıştı! Yoğun ilgi ve merakla siz hanımların bu modeli takip etmekten çok uyguladığınızda, neon ışıklarıyla aydınlanan caddelerin ışığı olmaya adaysınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git