Tırnakların Güçlü Olması İçin

Tırnakların Güçlü Olması İçin
29 Eylül 2017 tarihinde eklendi

Beyaz ve güçlü tırnaklar, her kadının tırnakları ileneyi yansıttığını gösterir. Parlak ve şekilli tırnaklarınız olduğunda, elinizin güzelliğini arttırır. Ayrıca daha iyi stil ayarlayabilir ve çatlaklardan kurtulabilirsiniz. Tırnakların Güçlü Olması İçin, hem erkekler hem de kadınların bakım yapması şarttır. Tırnak cilası sökücüsünün aşırı kullanımı veya aşırı su maruziyeti nedeniyle, kadınlar güçsüz tırnaklarla biraz daha karşı karşıya kalmaktadır. Enfeksiyonları önlemek için tırnaklarınıza dikkat etmeniz önemlidir. Tırnaklarınızı aşağıda listelediğimiz uygun yöntemlerden herhangi biriyle daha parlak ve güçlü hale getirebilirsiniz.

Limon özü ve zeytinyağı

Her iki madde de sağlığımız için gereklidir. İçten tüketilen veya harici olarak uygulanan bu iki unsur cildimiz, saçlarımız ve hatta tırnaklarımız için harikalar yaratır. Limon, kırılgan tırnakları iyileştirirken doğal bir çamaşır suyu gibi iş görürken, zeytinyağı onarım ve güçlendirme için tırnak kütiküllerine nüfuz eder. 3 çorba kaşığı zeytinyağı ilave ederek 1 çorba kaşığı limon özünü karıştırın. Hafifçe ısıtın ve sonra tırnaklarınızı nemlendirin. Karışımı pamuklu mendille sürüp daha sonra da masaj yapabilirsiniz. Bu, parlaklık katar ve sarı lekeleri çıkarır.

Biraya yatırınZeytinyağı ve elma sirkesi eşliğinde bira, Tırnakların Güçlü Olması İçingüçlü bir yöntem haline gelebilir. Bira, güçlü tırnaklar geliştirmenize yardımcı olan potasyum, selenyum ve fosforu içerir. Zeytinyağı nemi katar ve içindeki yongaları azaltır. 3/4 fincan zeytinyağını ılık olarak ısıtın ve 1/2 bardak bira ve 3/4 elma sirkesi ilave edin. Parmaklarınızı bu karışıma 15 dakika batırın. Önemli fark için haftada iki kez tekrarlayın.

Hindistancevizi yağı

Saf hindistancevizi cildimiz ve saçlarımız için gerçekten önemlidir. Kaba zayıf saçlar veya kuru ciltler gibi kötü koşullar için en çok kullanılan ürünlerden biridir. Hindistan cevizi yağı ayrıca tırnaklarınızı daha güçlü hale getirmek ve enfeksiyonları uzak tutmak için çözüm olabilir. Masaj yaparken daha iyi kan dolaşımının sağlanması da etkili olur. Bir tabak alın ve hindistancevizi yağını ısıtın. Dokunabileceğiniz kadar sıcak kullanın ve tırnaklarınıza 5 dakika boyunca masaj yapın. Hızlı sonuç almak için süreci günde 2 kez tekrarlayın.

Çay ağacı yağı

Antiseptik özelliklere sahip ve sayısız koşullar için kullanılan doğal bir tıptır. Çay ağacının kırılgan tırnakları ve mantar enfeksiyonunu önlediği bilinmektedir. Bu enfeksiyon, kırılgan tırnakları iyileştirir ve size Tırnakların Güçlü Olması İçinhızlı sonuçlar verir. Tırnaklarınızın daha beyaz ve parlak görünmesine yardımcı olur. 1/2 çorba kaşığı zeytinyağı alın ve 5-6 damla çay ağacı yağı ekleyin. Bu çözümü tırnaklarınıza yaklaşık 30 dakika sürdürün. Ilık su ile temizleyin ve sonra kuru şekilde temizletin. Bundan sonra losyon uygulayın ve günde bir kez tekrarlayın. Bunu bir ay boyunca izleyin ve daha yeni bir görünüm ve his için hazır olun.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git