Ünlüler Estetik Operasyonlar Hakkında Ne Düşünüyor?

Ünlüler Estetik Operasyonlar Hakkında Ne Düşünüyor
30 Eylül 2017 tarihinde eklendi

Estetik operasyonlar oldukça sık yapılan ameliyatlar arasında yer alıyor. Kadınlar, estetik operasyonu artık kuaföre gitmek olarak görüyorlar. Beğenmedikleri bölgeleri için anında değişime gidiyorlar. Öyle ki estetik bağımlısı birçok kişi bulunuyor.

Çok fazla göz önünde bulunan ve neredeyse herkes tarafından tanınan ünlüler de estetikli kişiler kervanına katılmış durumda. Kimi ünlüler bu kervana oldukça karşı ve asla düşüncelerinden taviz vermiyor. Kimisi ise çok fazla bıçak altına yatmaya devam ediyorlar. Bu sayede kendilerini hayallerindeki kişilere çevirenlerde oldukça fazla.

Ünlülerin Estetik Hakkında Düşünceleri

Jennifer Aniston: Estetik yapan kişilere karşı olan Aniston her zaman doğallıktan yana kendiside hiç estetik yaptırmadığını söylüyor. Estetiksiz, doğal güzelliği her zaman daha hoş bulduğunu ifade ediyor. Asla estetik yaptıranları yargılamayacağını sözlerine eklemeyi unutmuyor. Kendisi çevresinde estetik yaptırmak isteyen kişilere estetik yaptırmamaları için öğütte bulunuyor. Öyle ki Aniston’un dediğine göre estetik yaptırmayı düşünen yakınlarına yaptırmamaları için yalvarmayı bile düşünüyormuş.

Iggy Azalea: Göğüs estetiği geçiren Azalea, bunu açıklarken göğüs silikonlarını çok sevdiğini, böyle çok mutlu hissettiğini, göğüs estetiği geçirdiğini saklamanın gerekmediğini söylüyor. Estetiğe karşı olmayan Azalea, kişinin abartmadan mutlu olmak için operasyon geçirebileceğini ifade ediyor. Ayrıca göğüs ameliyatı geçirdiğini açıkladıktan sonra çok özgür hissettiğini ve açıklaması sayesinde artık birinin çıkıp sizin sırrınızı açığa çıkarmak gibi korkulardan kurtulduğunu belirtiyor.Naomi Campbell: Estetik operasyona karşı değil. Campbell’in karşı olduğu başkasına güzel görünmek için yaptıran kişiler. Ona göre kişi estetik operasyonu sadece kendini mutlu ve güzel göstermek adına yapmalı.

Kim Kardashian: Estetik ameliyata tamamen karşı değil ve botoks yaptırıyor. Kardashian’ın vücudundaki en büyük zaafı ise burnu. Bu konuda doktora gitmiş ve sonucun nasıl olacağına bakmış. Sonucun oldukça değişik hatta o değilmiş gibi gösterdiğine inandığı için ameliyata girmekten vazgeçmiş.

Kourtney Kardashian: Kourtney, estetiğe asla karşı değil. Göğüslerinde silikon olduğunu ise söylemekten asla çekinmiyor. Hatta herkesin bilmesini eğlenceli buluyor. Çünkü saklaması gereken bir durumun olmaması ona mutlu hissettiriyor. Ayrıca kimin ne düşündüğünü de pek umursamadığını ifade ediyor.

Nicole Kidman: Daha önce bir botoks işleminden geçti. Fakat bunu yaptırdığı için oldukça mutsuz olduğunu söylüyor. Çünkü mimiklerini oynatamamanın verdiği hissin rahatsız edici olduğunu ifade ediyor. Kidman botokslarından kurtulduğu için çok mutlu çünkü artık mimiklerini dilediğince kullanabiliyor.

Julianne Moore: yaşlanmaktan korkmadığını sürekli dile getiriyor ve mümkün oldukça doğal yaşlanmak istiyor. Fakat her ne kadar böyle düşünse de estetik yaptıranlara asla karşı değil. Çünkü bunun insanlara daha iyi hissettirdiği düşüncesinde. Moore, herkese de yaşlanmaktan korkmamalarını tavsiye ediyor.

Emma Thompson: Estetiğe karşı olan Thompson, estetik operasyonlara tepkisini 60 yaşındaki kişinin 30 yaşında görünmek istediği tuhaf bir zamandayız sözleriyle ifade ediyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git