Yağlı Ciltler İçin Bakım Maskesi

Yağlı-Ciltler-İçin-Bakım-Maskeleri
21 Nisan 2015 tarihinde eklendi

Yağlı Ciltler İçin Bakım Maskesi

Yağlı cilt çok parlar, geniş gözenekleri vardır. Siyah noktaların ve sivilcelerin oluşumu için çok uygun bir ortam vardır. Yağlı cilt bakımı çok önemlidir çünkü biz hanımlar yağlı ciltten şikâyet eder, dururuz. Sizin de böyle bir sıkıntınız var ise moralinizi bozmayın. Doğal kolayca uygulanabilecek ve cildinize zarar vermeyecek yağlı ciltler için bakım maskesi tarifimle rahat edecek ve yağlı cilt bakımı yaparak güzelleşmek için artık kozmetik ürünlere para harcamayacaksınız. Yağlı ciltler için bakım maskesi.

Çünkü bakım maskeniz ayağınıza geldi evet yanlış okumadınız sadece birkaç küçük tarifimle mükemmel bir güzelliğe ulaşmak çok kolay.

Sevgili hanımlar siz de cildinizin yüzeyinde bulunan yağdan rahatsız olanlardansınız biliyorum. Önce rahat bir nefes alın ve elinize bir kâğıt ve kalem alın. Sırtınızı yaslayın ve yazımı okumaya devam edin.

Yağlı Ciltler için Cilt Bakımı ‘nda İlk Adım

BESLENME. İşe beslenmemizi düzenleyerek başlayalım. Yağlı yiyeceklerden, gazlı içeklerden uzak durmalıyız. Kızartmalara ve yağlı yemeklere dur deme vakti. Yağlı ciltlerin en büyük düşmanıdır kötü beslenme. Siz istediğiniz kadar yağlı cilt bakımı yapın, yaptırın, okuyun, eğer yukarıda yazdığım yiyecekleri tüketiyorsanız ve bu yiyeceklerden uzak durmuyorsanız yağlı cilt bakımı için fazla vakit harcamayın çünkü cildiniz yağlı kalmaya devam edecektir.Yağlı Ciltler İçin Cilt Bakımı ‘nda İkinci adım – Doğal Yüz Maskesi

Yağlı ciltlere uygun sivilce izlerini yok edici mükemmel sihirli bir tarifim var. Sadece sana özel.

Şimdi dinle ve hemen eline bir kap al.

  1. Bir kaşık yoğurdu bir kaşık karbonatı bir kaşık mısır ununu bir miktar nemlendirici krem ile aynı oranda karıştır.
  2. Bu karışımı yüzüne, göz çevresi hariç tümüne uygula.
  3. Yarım saat kadar bekle ve sonrasında ılık su ile cildini minik hareketler ile durula.
  4. Cildinin porselen gibi ışıl ışıl ve duru bir güzelliğe kavuştuğunu görünce küçük dilini yutma. Siyah noktalar, sivilceler asla yanına yaklaşamaz.
  5. Bu yüz maskesi tarifini haftada en az iki kez uygula.
  6. Karbonat yüzündeki fazla yağı giderecek, yoğurt cildini parlatacak, krem de cildinin doğal nemini sağlayacaktır.

Çok güzel, duru, temiz ve bir o kadar da bakımlı cildine iyi bak, onu iyi besle ve iyi koru.  Unutma sen buna değersin. Cildin de buna değer.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git